niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11594 wyświetleń

3-latka odnaleziona


Przez blisko 12 godzin szukali jej policjanci. Rano w jednym z mieszkań na osiedlu, gdzie na co dzień mieszka dziewczynka znaleźli ja policjanci. Jest cała i zdrowa.

3-latka jest już bezpieczna. Dziewczynkę znaleźli rano policjanci w jednym z mieszkań na tym samym osiedlu kilka bloków dalej. Od blisko 12 godzin szukało jej kilkudziesięciu mundurowych. Patrole przeczesywały klatki schodowe, piwnice, śmietniki i pobliskie skwery. Inna grupa policyjnych ekspertów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku weryfikowała i sprawdzała wszystkie sygnały. Policjantom pomagali również taksówkarze i kierowcy autobusów. Od rana w kościołach podczas mszy księża głosili apele o zaginionej dziewczynce. Właśnie dzięki nim jedna z osób, gdy dowiedziała się o zaginięciu skontaktowała się z policjantami. Okazało się, że Nikola była widziana wieczorem w towarzystwie bezdomnego mężczyzny. Kryminalni ustalili, że to on prawdopodobnie zaprowadził ją do mieszkania, w którym przebywają bezdomni. Mężczyzna początkowo mataczył, mówił nieprawdę, jednak w końcu powiedział, gdzie jest dziewczynka. W obcym mieszkaniu dziecko spędziło całą noc.  3-latka jest cała i zdrowa. Przebywa pod opieką lekarzy pediatrów i policyjnego psychologa.

Policjanci ustalają jak doszło do tak nieodpowiedzialnej sytuacji, że 3-letnie dziecko zostało wieczorem wysłane przez rodziców do sklepu. Sprawdzamy także dlaczego mężczyzna, który odnalazł dziewczynkę nie powiadomił od razu policji.  Cała sprawa jest szczegółowo analizowana i badana. -informuje  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI w Białymstoku

 

Komentarze (12)

mądry ojciec wysyłać 3-latkę po lody a może w rzeczywistości po piwo albo fajki ale wstyd sie przyznac przed ludzmi,oby sie znalazla cala i zdrowa...

totalny brak odpowiedzialności ze strony rodziców. też mam 3 -letniego syna i nigdy nie wysłała bym go samego ( o takiej porze tym bardziej) do sklepu. przecież tyle się słyszy o zaginięciach dzieci. wyobrażam sobie co muszą teraz przeżywać rodzice.mam nadzieje że ta mała się znajdzie!

Sama 3 letnia poszla do sklepu ??

Już znaleźli. - / nie ma jak aktualność informacji na tym portalu.

duren jeden ! samemu ciezko cztery litery bylo ruszyc !;/

Juz sie przeciez znalazła.

Już się znalazła,podawali to w tv...

3letnie dziecko samo wyslac po lody???!!!!
miejmy ndzieje ze maluszek tylko sie zagubil i wroci do domu!

Kto puszcza 3 letnie dziecko same do sklepu , mój synek ma 4,5 i w życiu bym go nie puściła samego :(

BIEDNA ŚLICZNA DZIDZIA !!!!

no to całe szczęście. rodzice będą mieli nauczkę że dziecko to ogromna odpowiedzialność

ja mialam 6 lat jak poszłam sama do sklepu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.