Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 5759 wyświetleń

34-latek znalazł metodę na darmowe tankowanie

Kryminalni z Augustowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzieże paliwa. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 22 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał już 9 zarzutów. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledczy nie wykluczają rozszerzenia zarzutów.
 

 
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu augustowskiego, który nie płacił za tankowane paliwo. 34-latek, aby nie wzbudzać podejrzeń nakładał ubrania robocze firmy, w której wcześniej pracował. Tak ubrany jechał na stację paliw, gdzie tankował. Mężczyzna brał faktury, które podpisywał nazwiskiem osoby uprawnionej do tankowania pojazdów. Takim sposobem ukradł paliwo na ponad 22 tysięcy złotych. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna sprzedawał później część skradzionego paliwa. 34-latek usłyszał już 9 zarzutów kradzieży. Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledczy nie wykluczają rozszerzenia zarzutów.

 

 

 

Komentarze (8)

To szef jest winny, bo nie zapłacił faktur z tego wynika.

każdy orze jak może .

Spostrzegawczy
Czytaj ze zrozumieniem FIRMY GADZIE WCZESNIEJ PRACOWAŁ!!!!!

Dajcie ludziom zarobić to nie będzie kradzieży.

Każdy pomysł jest dobry.

A może szef zalegał z premią ? ????

Tedi jemu się należało tańsze paliwo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.