Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 19581 wyświetleń

3 lata za marihuanę

W miniony weekend grajewscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na dworcu PKP 20-letniego mieszkańca Grajewa. Młody mężczyzna miał przy sobie 9 gram marihuany, którą zakupił w Ełku, jak twierdzi, dla własnego użytku oraz lufkę. Narkotyki i lufka zostały zabezpieczone, natomiast ich posiadacz trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Również w sobotę policjanci zatrzymali na os. Południe 20- letniego mieszkańca Grajewa, który na ich  widok zaczął nerwowo się zachowywać, po czym odrzucił dwie torebki foliowe, w których była marihuana. Młodzieniec przyznał się , że narkotyki należą do niego.

Mężczyźni usłyszeli, zarzut dotyczący nielegalnego posiadania środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, przewiduje karę nawet do 3-lat pozbawienia wolności. - KPP Grajewo

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (11)

3 lata za marie .. ludzie .. opanujcie sie

dajcie już im spokoj...

zalosne to jest ze chlopak chce sobie zapalic a polskie prawo wpiepszy mu 3 lata. ludzie po marichuanie jakos są spokojni w porownaniu do tych co pija wodke. DAJCIE IM SWIETY SPOKOJ, jak chca to niech pala ! ! Legalize " Gutek - Ganja" ;D

gdyby byla zalegalizowana to by tyle osob nie palilo zwlaszcza mlodych poniewaz mlodziez siega najczesciej po rzeczy dla nich zakazane jak papierosy narkotyki i alkohol gdyby mogli ich uzywaz nie bylo by tego co jest teraz... niech rzad sie zasatnowi

no ta ; / marihuanaa narkotyk ? a wescie was chyba poroabalo . .; /. jakby byla narkotykiem to by jej niegdzie nie legalizowali i wogole. ;/ porobani jp !

mieszkanko polski: w polskim prawie nie ma zakazu palenia papierosów a młodzież pali i to dużo za palenie papierosó oczywiście w miejscach do tego wyznaczonych nikt nie miał sprawy w sądzie a co do marychy jestem za zakazem gdyż jest to cienka granica do narkomani . Według twojej teorii jeżeli pozwolimy nietrzeżwym prowadzić pojazdy to oni przestaną jeżdzić po pijaku

fuck! jak to wkurza! za pobicie dostaja mniej niz za marihuane!! nwet nie wiecie jak to wkurza;/ ehh ;/

Tak-co do niektórych-a skąd oni mają kasę na ''marychę''? Na gramik starczy-potem muszą kombinować(kraść,oszukiwać nawet najbliższych)
Niektórym się wydaje że jest nie grożna(bo jest ale w umiarze).Niektórzy tego umiaru niestety nie mają.Palcie ale z głową ;-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Palić sadzić zalegalizowac !!!

Wy myslicie ze marihuana jest szkodliwa ? Tak uwazacie bo nie paliliscie. Jej skladniki uśmierzają bol.
jesli nie wierzycie to przesluchajcie sobie : Bastajpan - Protest , a szczególnie poczatek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.