Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 2022 wyświetleń

2771 nowych zakażeń, zmarło 49 osób

Jako "niedobrą, poważną" ocenił w piątek (15.10) sytuację epidemiologiczną w województwie podlaskim wojewoda Bohdan Paszkowski. Po raz kolejny zaapelował o zachowywanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i szczepienia, aby nie dopuścić do dalszego rozwoju epidemii.

 

Ministerstwo zdrowia poinformowało w piątek o 321 potwierdzonych przypadkach COVID-19 w Podlaskiem ( 2 w Grajewie). 

Podlaskie utrzymuje się na trzecim miejscu wśród regionów w Polsce - pod względem liczby zachorowań - za Mazowieckim i Lubelskim. Dokładnie przed rokiem było na ostatnim miejscu - przypomina urząd. Wtedy było 139 nowych przypadków ( w szpitalach ponad 280 zakażonych). - informuje Radio Białystok

Komentarze (11)

Jak komuś z rodziny ktoś się przekręci na konusa to sobie przypomną o szczepieniu albo zeżre połowę płuc

Jankol szczep się NIE żałuj SOBIE
3,4 NIEBAWEM piątą.. życzę zdrowia.

To ja z takim prostym pytaniem: czego boją się zaszczepieni?

To ja z prostą odpowiedzią: zaszczepieni boją się na przykład zamknięcia szkół, jeżeli zakażeń będzie mega dużo, co w naszym nie zaszczepionym zaścianku jest bardzo prawdopodobne.

Jankol wyrażaj się, przekręci? Cóż to za słowo gdy stracisz Brata Siostrę Mamę Tatę! I jeszcze coś, Znam takich co zmarli po szczepieniu!

Jak będzie trzeba to nawet 10 się zaszczepię. Tobie również życzę zdrowia. Ale najpierw wyrzuć smartfon, tablet, komputer czy co tam masz, bo tam to dopiero 5G. No i kąp się tylko 2 razy w roku, bo częściej jak głoszono w średniowieczu jest niezdrowo. Nie wspomnę już o podróżach drabiniastym wozem zamiast samochodu.

Zaszczepiona: a kto te szkoły zamyka i dlaczego? Kto robi to całe zamieszanie? Pamiętaj że gdy chodzi o dużą kasę, to wszyscy przekonują nas, że robią wszystko dla naszego dobra. Poza tym, to chyba gazet nie czytasz, bo np. w Izraelu jednym z najbardziej wyszczepionych krajów, 80 procent zachorowań wśród zaszczepionych i to po dwóch dawkach. Any comments?

Tak, będzie komentarz: pewnie czytamy różne gazety, w każdym razie na pewno nie czytam tych "narodowych", nie czerpię też informacji z fake newsów i twitterowych wykresów nie podających źródła badań. Wystarczy mi mapa Polski, gdzie jasno widać korelację szczepień i zachorowań.

zaszczepiona - ty nawet nie potrafisz przeczytać wykresu MZ ze zrozumieniem! A co tu dopiero mówić o zasadzie działania preparatu medycznego...

czy ten globalistyczny portal nadal bedzie siał propagande za kase ???? napewno , ale ludzie was rozlicza ...

jak zwykle komentarze usuwane przez pachołków gebelsa

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.