sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12606 wyświetleń

26-latek zginął pod gruzami

11.03.2008r

Waląca się ściana budynku przygniotła dwóch robotników. Policjanci wyjaśniają przyczyny katastrofy budowlanej.
    Dzisiaj około godziny 7:30 runęła jedna ze ścian nowobudowanej galerii handlowej przy ul. Świętojańskiej w Białymstoku. W momencie wypadku w miejscu budowy było kilku robotników. Część z nich zdążyła uciec. Dwóch zostało przysypanych sypiącymi się cegłami i stropem. Katastrofę przeżył 49-latek, który od razu trafił do szpitala. Drugą z ofiar służby ratunkowe wydobyły po kilkugodzinnej akcji. Niestety 25-letni mężczyzna już nie żył.
     Prowadzący postępowanie policjanci zabezpieczają dokumentację budowlaną, ustalają świadków katastrofy, a przede wszystkim wyjaśniają jak doszło do tej tragedii.

KW Policji w Białystoku


Alfa Centrum to przyszłe centrum handlowe, którego budowę rozpoczęto w marcu 2007 roku. Według planów ma powstać 150 sklepów (supermarket, rtv i agd, sklep sportowy, multimedia, sklepy odzieżowe i obuwnicze), 7-salowe kino (Centrum Filmowe Helios) oraz wiele punktów usługowych.  Przy centrum będzie również parking podziemny, który pomieści 800 samochodów. Otwarcie obiektu przewidziano wstepnie na dzień 15 października 2008 roku.

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (11)

tekst o zawalającej sie galeri i reklama odrazu ;]
Komercyjnie

kosztem tragedi przyokazji reklama jest to nie na miejscu

do anonim: tez na to zwrocilam uwage;/ zamiast napisac jak doszlo do wypadku to oni nieeee...reklame zrobie;/

ciekawe co wiekszosc z nas sobie pomysli po przeczytaniu tej wiadomosci: "szkoda chlopaka" czy "szykuje sie fajne centrum handlowe"?!

cale e-grajewo... czego sie spodziewac po tej stronie?

SZYBKO I TANIO teraz tak się u nas buduje jak w cHinach

Potwierdzają się moje przypuszczenia że cały ten portal e-grajewo przestawia sie na zysk.... bo jak to inaczej wytłumaczyć? głupotą "redaktora" opracowującego ten tekst? ehhh szkoda słów...

wiecie jak sie porusza tłum? - jak masa bez rozumu! ktos wam rzuci ochłap na podpuchę, a wy ciągniecie bez sensu dalej, mozna mieć też swoje zdanie - słuchajcie, wyluzujcie - to nie boli; to opis tego centrum - sam pytałem co to za wynalazek i kto to buduje i 10 razy się zastanowie czy wjechac w taki podziemny parking - teraz tak szybko sie buduje wszystko, że w wielu przypadkach łamie się przepisy - to w takich centrach się nastawia na zysk, zby tylko otworzyc i wpuścić was do środka! zauwazcie -tam są obroty nie z tej ziemi, to oni nie zwracają uwagi na człowieka i jego bezpieczeństywo -liczy sie sprzedaż - a redaktor ma prawo pisac -akurat ja go rozumiem! tak o kwiatku - za mało poważne, o kobiecie -czemu nie o mężczyźnie, o dziecku -czemu nie o studencie itp itd - pozdrawiam i codziennie czekam, żeby coś poczytać, aktualnie jestem za granicą i budze się z myślą o moim grajewie - cześć e-Grajewo -wyluzujcie, inne rzeczy sa też ważne, ucałujcie żonę, podajcie rękę sąsiadowi - naprawdę !

ogromne wsółczucie dla rodziny.... po tym tragicznym zdarzeniu dzien pozniej mial miec swoje 25 urodzinki a w czerwcu planowal ślub ze swoja narzeczona.... jejku jekie to niesprawiedliwe

szkada tych ludzi którzy odeszli

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.