środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 14837 wyświetleń

25 -latek utonął w Biebrzy


W piątek 8 lipca br. odnaleziono ciało 25 - latka, który dzień wcześniej utonął w rzece Biebrza. Monieccy policjanci badają okoliczności zdarzenia.

W miniony piątek po południu zakończyły się poszukiwania 25-letniego mieszkańca Goniądza, który dzień wcześniej utopił się w rzece Biebrza. W czwartek wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał informację o utonięciu osoby. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-latek wspólnie z kolegą wybrał się nad rzekę Biebrza tam spożywali alkohol. Następnie weszli do wody, aby popływać. W pewnej chwili mężczyzna zanurkował i już nie wypłynął na powierzchnię. Jego kolega natychmiast o zaistniałej sytuacji powiadomił Policję.

Nurkowie Straży Pożarnej szukali mężczyzny do zmroku. Następnego dnia wznowiono poszukiwania. Ciało zostało znalezione następnego dnia po południu. Szczegóły tego tragicznego zdarzenia ustalają monieccy policjanci – informuje KWP w Białymstoku

Komentarze (1)

szkoda ze utnol =[

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.