sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 7703 wyświetleń

210 l alkoholu w podłodze

210 l alkoholu w podłodze

Blisko 210 litrów alkoholu ukrytego w podłodze naczepy próbował nielegalnie wwieźć do Polski 36 -letni kierowca litewskiej ciężarówki. Mężczyzna wpadł podczas kontroli funkcjonariuszy podlaskiej KAS na drodze krajowej nr 8 w Budzisku.

Patrol Służby Celno-Skarbowej z Budziska zatrzymał do kontroli litewską ciężarówkę przewożącą z Litwy do Polski opony. Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić przewożony towar i podjęli decyzję o prześwietleniu rentgenowskim tira, a następnie o rewizji naczepy. Podczas sprawdzania okazało się, że pod jej podłogą ukryty jest alkohol – w sumie 69 kartonów z wódką o pojemności 3 litrów każdy.

Przeciwko kierowcy, który przyznał się do nielegalnego towaru wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe, do którego zabezpieczono ujawniony alkohol. 36-letni Litwin za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara grzywny.

 

 

http://www.podlaskie.kas.gov.pl/i

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (3)

a w tym czasie przejechały tysiące litrów alkoholu

Jelzin taka smaczna wódka

Mało który TIR jadący z Rosji nie wiezie alkoholu lub fajek, ale chyba Policja drogowa nic o tym nie słyszała od tylu lat ?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.