Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 3632 wyświetleń

16-latek z marihuaną skuterem

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych na jednej z ulic Grajewa mundurowi zatrzymali do kontroli 16-latka jadącego skuterem.

W trakcie sprawdzania pojazdu funkcjonariusze znaleźli w schowku zawiniątko z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Kierujący także został zbadany na zawartość środków odurzających w organizmie. Wstępne badanie wykazało, że kierował pojazdem będąc pod wpływem marihuany.

Z uwagi na wiek kierującego będzie on odpowiadał przed sądem rodzinnym.

 

Komentarze (12)

Zabrac go rodzicom i do poprawczaka. Kto wie moze to przyszly dealer a tak to jednego narkomana mniej. Marihuana leczy? Niby jak zazywajac ja CODZIENNIE po kilka razy jak NARKOMAN?

Powinien odpowiadać jak dorosły

Policja powinna częściej kontrolować młodzież , teraz coraz częściej mają przy sobie narkotyki.

Ciekawe kto to he

Większy problem to pijana młodzież

Do zenon, jaki większy problem? Teraz co raz więcej narkomanów w Grajewie, a pijanych to odrębny temat! Alkohol jest legalny, oczywiście dla dorosłych! A narkotyki to jest ścierwo nie legalne! A co raz częściej się słyszy że policja kogoś zatrzymała z narkotykami lub pod wpływem narkotyków!

/Nie dosyc ze jechal nacpany to jeszcze z tym dziadostwem w schowku,.

Jaranie to nie ćpanie

Równie dobrze mógł mieć minimalna, znikomą ilość THC we krwi pozostałą np z dnia wcześniej, która mimo iż nie wywierała na niego żadnego wpływu według polskiego prawa z automatu jest traktowana jako przestępstwo (tak jakby zatrzymać kogoś z 0,2 alkoholu we krwi). Jak było nie wiemy ale mogło tak być.

Najpierw poczytajcie sobie co to jest Marihuana...(THC)
Narkoman bo ktoś zapali to cała marihuanę?
Po czym jest najwięcej wypadków? Po alkoholu...
Zobaczcie sobie jak to wygląda w Holandii, w Niemczech Tylko nasz taki kraj zamknięty. Chłopak chciał tylko się zrelaksować może po ciężkim dniu a tu afera złapali kryminalistę.
Nikomu nie ubliżam ale najwięcej mają do powiedzenia osoby które jedyne co widziały to majeranek.. Pzdr

Powinni go teraz zamknac w pace i nigdy nie wypuscic .. Proste

Nacpany? Jprdl czy ktoś wie co to jest cpanie? Ilu z was po jednym piwku wracalo samochodem bo blisko ?
Gdzie są te wypadki przez tych nacpanych weedem? Wystarczy popatrzeć co się dzieje pod jedrusiem, oni nie cpaja ale siarakiem albo wodeczka nie pogardza, melina pod blokiem ale nie porządni obywatele bo przecież nie zebraja o złotówkę co nie ? To ci co cpaja marihuanę chodzą i zebraja żeby się nacpac

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.