Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 19045 wyświetleń

Festyn Świąteczny w PG2

W niedzielę 18 grudnia 2011 r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Grajewie odbył się Festyn Bożonarodzeniowy.

 

 

Jasełka przedstawili uczniowie PG nr 2 wspólnie z nauczycielami. Zebrani chętnie uczestniczyli w licytacji prowadzonej przez dyrektor szkoły Barbarę Ciszewską. Dochód z imprezy przeznaczony jest na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla grajewskiego Domu Pomocy Społecznej. Podczas imprezy można było też kupić świąteczne stroiki, szopki, figurki, pierniki.

Społeczność szkoły składa podziękowania biorącym w różny sposób udział w Festynie. Łącznie zebrano 5 tysięcy złotych, w tym 3900 zł z licytacji!

Gratulujemy!

fot. e-Grajewo.pl


 

 

 

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie autorskie w MBP w Grajewie

czwartek, 29 września 2022

Spotkanie z Krówką Matyldą w Muzeum Mleka

Komentarze (8)

Super sprawa;)

Może i nuda, ale pożyteczna

Super pomysł, świetna atmosfera, rewelacyjne dzieciaki! Uczmy nasze dzieci pomagać. Bo jak to trafnie okresliła pani dyrektor "tyle po nas zostanie ile damy innym"...

suuper -pozdrowionka wspaniałej młodzieży!

I ,,b'' rządzi; )

Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli i młodzieży, którzy poświęcili wiele czasu, by to przygotować ! Naprawdę super inicjatywa ze strony młodzieży, a także nauczycieli .

bardzo ślicznie dziewczyna na 67 zdjęciu, bal cudowny, jedzenie dobre, oby tak delej, studniówka idealna. a i nie dla ACTA.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.