sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 3059 wyświetleń

14-latek hondą wiózł swojego wujka ponad 100 km/h

14-latek hondą wiózł swojego wujka ponad 100 km/h

W czwartek, policjanci z hajnowskiej drogówki sprawdzali czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości na drodze wojewódzkiej nr 689. Po godz. 14, na trasie Hajnówka - Zbucz mundurowi zatrzymali do kontroli hondę, która jechała 109 kilometrów na godzinę.

Jak się okazało, za jej kierownicą siedział 14-latek. Wiózł on swojego wujka, który był właścicielem pojazdu. Jak powiedział policjantom 41-latek, spełnił on tylko prośbę nastolatka, który chciał się przejechać. W trakcie kontroli policjanci ustalili, że auto jest niezarejestrowane, w związku z czym jest niedopuszczone do ruchu. Dodatkowo nie posiada aktualnej polisy OC. Wujek chłopca za udostępnienie pojazdu do kierowania osobie niemającej wymaganych uprawnień został ukarany mandatem. Natomiast 14-latek za jazdę bez uprawnień, kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu oraz przekroczenie dozwolonej prędkości odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (1)

Mandat za głupotę wujka, która mogła doprowadzić do tragedii?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.