Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12953 wyświetleń

13 tys. papierosów bez akcyzy

Grajewscy policjanci w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 74–letniej kobiety znaleźli i zabezpieczyli ponad 13 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wczoraj, w godzinach porannych grajewscy policjanci dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych 74–letniej mieszkanki miasta. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że posiada ona papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Informacje potwierdziły się.

W mieszkaniu kobiety policjanci znaleźli ponad 13 tysięcy sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mogło to narazić skarb państwa na uszczuplenie podatku o ponad 10 tysięcy złotych. Kobieta odpowie za paserstwo celne, za które grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.
KWP Białystok


Komentarze (12)

HahHA 74 Letnio babke wsadzicie już to widze :D

Co się dziwić. Emeryturka głodowa, trzeba jakoś żyć,żeby starczyło na lekarzy...Ot czasy...

jak się nie chciało pracować tylko kombinować całe zycie i stażu pracy tyle co kot napłakał to i emeryturka głodowa a pewnie i wcale jej nie powinno być!

13 000 papierosów to dokładnie 650 paczek, a co za tym idzie 65 kartonów. To pewnie jakieś 3/4 całego tira papierochów. Ta kobieta to prawdziwa terrorystka. Dobrze że ją zatrzymali nasi dzielni strażnicy texasu, bo ona chciała wprowadzić je do obrotu, a tym samym zrujnować naszą polską gospodarkę.

przynajmniej na 3lata bedzie miała wikt i opierunek

do Wszechpolak popieram Masz poczucie humoru to tylko się cieszyć że odważyli się wejść do mieszkania Tej terrorystki bez grupy antyterrorystycznej i sami ocalili naszą rozgrabioną gospodarkę przed upadkiem pozdrawiam

Tak tak krytykujcie bo sami to świeci jesteście. Podatniku nie wiesz, że człowiek może przez całe życie płacić podatki, wykazać się nie wiadomo to w jaki sposób, a państwo to nie ruszy i dostanie tyle co wszyscy czyli nic? Sama wiem po przykładzie starszych osób z mojej rodziny. W tych czasach nie można uczciwie. Myślicie, że nasza władza, to za uczciwość ma to wszystko? Niestety nie. A i policja to nie żadni strażnicy texasu, zaczeli by łapać prawdziwych terrorystów, a nie starsze osoby które i tak ledwo żyją. Fakt faktem to nie zgodne z prawem, ale jednak przykre, że bandziory którzy czekają na czyjąś torebkę, pijani i bóg wie co jeszcze, stoją po kontach. no ale cóż moje zdanie to tylko zdanie.

Brawo grajewscy stroze prawa i porzadku ale ? gdzie antyterrorka po co narazacie swoje zycie przeciez niewiadomo co ta terrorystka miala pod beretem szok i szacun za brawurowo i sprawno akcje teraz kolej na tych dzetelmenow z rynku ale oni sa niedoruszenia czyzby dzialka szacun RP

wszyscy prawie na pladze sprzedaja;/

Wszyscy piszecie i gadacie a część z was i tak kupuje lewe fajki nawet i strażnicy texasu a tu wielki szum. Coś trzeba było zrobić żeby nie było że nasza policja nic nie robi, a najlepiej na 74 letniej staruszce bo ona im nic nie zrobi i nie jest zagrożeniem,a dziadostwo w naszym mieście jak( ci co chodzą i szyby w samochodach wybijają, albo łażą i zaczepiają ludzi itp., itd.) to ich nie zatrzymają bo jeden czy drugi boi się że w łeb dostanie,taka prawda.

Podatnik pewnie masz pensie wypłacano z moich podatków i z tego trochę ci potrącają .Żeby nazywać się podatnikiem trzeba coś wyprodukować lub wykonać usługę i z zysku opłacić podatki i składkę do ZUS i zapewniam ciebie że po przepracowaniu 45 lat istnieje takie prawdopodobieństwo że otrzymasz emeryturę 1100 zł na rączkę .

tak zlakwidowac te wszystkie meliny wstyd ale ida kupouja za zl lufy i wesole chodza wstyd mi za te grajewo menelstwo i wiecej nic

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.