poniedziałek, 25 października 2021

Sport

100% skuteczności!

100% skuteczności!

W Niedzielę 20 lutego b.r. w łomżyńskiej hali sportowej odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. W zawodach uczestniczyło 172 zawodników z Łomży, Suwałk, Augustowa, Grajewa, Czarnej Białostockiej, Białegostoku i  Zambrowa. Grajewo reprezentowało 3 zawodników.

Oto wyniki:
Kumite semi  kontakt junior do 70 kg Bartek Mazurek – I miejsce, powyżej 70 kg Patryk Nowak – II miejsce i kadet powyżej 45 kg Jakub Obrycki – II miejsce.
Najbardziej cieszy wicemistrzostwo kadeta Jakuba. Karate trenuje już kilka lat, w swojej karierze zdobył już piąty puchar najcenniejszy właśnie ten ostatni. Wierzymy że pójdzie w ślady swoich starszych kolegów - mówi instruktor Radosław Mazurek.

W klubie trenują obok siebie młodzieżowcy, juniorzy, młodzicy, kadeci, dzieci i ich rodzice. Stawiamy na karate rodzinne. Jedni traktują Kyokushin jako sztukę - inni, jako sport dla wszystkich. W treningach z najmłodszymi poprzez zabawę dbamy o prawidłowy rozwój psychosomatyczny. Wykluczamy wczesną specjalizację w treningach, ponieważ najcenniejsze jest własne zdrowie, a na drugim miejscu wyniki zdobyte zwłaszcza w starszych kategoriach wiekowych. Pragniemy aby Kyokushin w Grajewie stało się pomostem łączącym pokolenia, płaszczyzną do spotkań ludzi w różnym wieku. Będziemy dążyć do zaspakajania potrzeb społeczności lokalnej w zakresie kontaktów jakże dzisiaj ograniczanych zapracowanych rodziców ze swoimi dziećmi. Wszystkich którzy podzielają nasz punkt widzenia zapraszamy do sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego na godz. 17.00 w poniedziałki, środy i piątki. Przewidziane zniżki dla osób z rodzin wielodzietnych.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.