czwartek, 18 lipca 2024

Grajewo na starych fotografiach

Otwarcie Zakładów Płyt Wiórowych w Grajewie 19.12.1977 r. Poniżej zdjęcia z uroczystego otwarcia ZPW Grajewo w 1977 roku. Obecny był ówczesny prezes rady ministrów Piotr Jaroszewicz.

Komentarze

Wszyscy w eleganckich garniturach, pod krawatem. Białe koszule lśnią. Fryzury uczesane, buty wyglancowane. Kiedyś można było tak wyglądać, dzisiaj niekoniecznie.

Kiedyś ludzie nie mieli nic do roboty. Każdy na państwowym garnuszku od 8 do 16. Czy sie stoi czy się leży. Dzisiaj, poza rozpasaniem nierobów przez pisowskie 800+, zasadniczo masz tak, jak sobie pościelisz, także ludzie gonią po 3 zmiany i nie w głowach im strojenie się na pokaz.

Benio - chyba ty nie masz nic do roboty i pierdolisz take głuputy , masakra co za typ!

JAN - wiesz czym wyróżniają się maluczcy? Im mnie wiedzą tym głośniej krzyczą. Skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia poza rzucaniem bluzgami, to zajmij się robotą. No chyba, że jesteś z tych, co nie mają nic do roboty, wyborcy jedynego, wszechmocnie i miłościwie dotychczas nam panującego. Tęsknisz za PRLem? Możesz się przeprowadzić do Rosji lub Korei Pn. Szerokiej drogi.

Benio daj sobie siana internetowy trollu. Dorwałeś się emerycie do tego komputera i życia nie widzisz poza ekranem. Smutny jest ten Twój świat i zejdź na ziemię. Masz jeszcze wpływ na zmianę rzeczywistości. Mimo odmiennych poglądów życzę powodzenia!!

Benio, nie wiem jakie leki bierzesz ale może bierz tylko połowę.

Jan zostaw Benia w spokoju, bo z nim to jak z gównem i patykiem.

Benio, co ty opowiadasz za farmazony, przeciez tutaj mowa jest o policznych elitach, a nie o mrowkach pracujacych ponad sily w dzisiejszych , czy przeszlosciowych czasach ! Nie zauwazyles, jak np. pieknie wykladaja dziaiaj ksieza i biskupi ciezko pracujacy, sa bardzo strojni i dostojni ... a... o politykach wszelkich partii bezwzegledu na wyznanie i przynaleznosc - juz nie wspomne !

Może benio to były milicjant?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.