czwartek, 30 maja 2024

Wybory samorządowe cd.

A niech już będzie ta druga tura bo współczuję nam wyborcom i szczególnie kandydatom tego stresu. Czy Państwo zauważyliście to zaskakujące zjawisko iż w każdej niemal ościennej gminie nastąpiły zmiany, szok niedowierzanie. Co mogło na to wpłynąć?

Wygra ten który jest lepszym szachistą. Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą.

W Grajewie to bedzie zamienil stryjek siekierke na kijek takie beda wybory. Nie ma z czego wybierac.

Niech się skończy ta walka o tron bo to żenujące naprawdę bardzo.

W każdej niemal ościennej gminie i wielu miastach nastąpiły zmiany,tylko u nas ciągle ci sami przy głównym korycie .Tylko miejscami się zamienią lub nie.

Najlepiej w Szczuczynie. Układy i pomysły zawiodły. Grajewo ma swojego Starostę !!!

Ja wiem, czy zmiany? Np. w Ełku, ten sam prezydent, już od wielu lat. Rajgród zdecydował zmienić burmistrza. To zależy, czy coś idzie w dobrym kierunku. Wiadomo, że nie ma co porównywać Ełku do Grajewa. Ale najwidoczniej wyborcy chcą, aby coś się zmieniło. Wiadomo, że jesteśmy biednymi gminami. Nie ma co się oszukiwać, ale trzeba się odbić od tego.

Ty wyborca ,trzebo było kandydować i może byłyby zmiany.... No narzekać i oceniać to każdy umie.

Pozwalamy na wielokadencyjnosc,to tylko nasza wina .Jak w demokracji jedna osoba wybrana po przemianach ustrojowych moze piastowac urzad wojta czy burmistrza dozywotnio? To tylko swiadczy o elektoracie.

Kurz opadnie plotki i afery radnych zostaną zamiecione pod dywan. Życiowe.

Niektóre wybory wygrane mocarnie inne nieco mniej, poprostu może już dość, dość tego samego, poprostu czasami jedna osoba na stanowisku niesie z sobą wiele zmian. Inne spojrzenie.

Wyborca gminy, miasta nie powinien sugerować się poglądowością danego kandydata a tym jakimi decyzjami, operatywnością i przede wszystkim wiarygodnością obietnic w przypadku ponownego kandydowania

O ho ho ho! Się porobiło się!! Wszędzie!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.