niedziela, 1 października 2023

Os.Poludnie 25

Wiem że jakiś czas temu był taki post ,ale my mieszkańcy bloku 25 na Os. Południe mamy już dosc i jeśli nic się nie zmieni zgłosimy sprawę do tv. Mamy nagrania i zdjecia. Wczoraj do późnych godzin nocnych grupka huliganow znów pojawiła się pod naszymi oknami na parterze. Krzyki, wrzaski ,przekleństw i obraźliwe słowa. Po ostatnim wezwaniu policji miał się zemną skontaktować Pan z Policij i miała być sprawa w wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Jak widzę jest cisza a my dalej jesteśmy gnębieni. Do godz.24 nie można iść spać ani zapalic swiatla bo wtedy zaczynaj a się krzyki pod samym oknem. Mam wrażenie,że jest to celowe.

W podobnej sprawie, po prawie roku, udzielono mi odpowiedzi o braku podstaw do złożenia wniosku do Sądu.

Tak to prawda Ci co mieszkają na parterze maja juz dosc.Co wieczór to samo.Spac nie można iść bo wala po oknach

Trudno w to wszystko uwierzyć, gdzie jest policja.
Proszę Państwa, gdzie my żyjemy..

Ci huligani obieraja ludzi mieszkających na parterze starszych ,schorowanych i nie dają im żyć.Ale gdzie są rodzice???czyżby to aż taka patologia w tym Grajewie.???Ktoś się musi tym zająć,bo jak Ci ludzie mają żyć we własnym mieszkaniu

Zainstaluj monitoring i po sprawie,/

Potrzebny ktoś do odstraszenia gnojkow!

Prawda .Powinien ktoś zając się tą sprawą .Młodzi chuligani są nieobliczalni .Najgorzej mają ludzie z parteru ,często starsi i boja się zwrócic im uwagę.Przekleństwa i wyzwiska sa na porządku dziennym.Czy oni nie mają rodziców ktorzy nie kontrolują co robia ich dzieci?Moze policja coś by zrobiła rowniez w tej sprawie , nie tylko same pouczenie.Tak nie da się zyc.

Od poniedziałku szkoła, więc to ostatnie dni hulanek...

Już jutro będzie ukryta kamera i będzie po sprawie.Nikt się nie wyprze. Odczyt z monitoring pójdzie gdzieś dalej bo policja w Grajewie tylko poucza i nic z tym nie robi.Moze Białystok się tym zajmie

Dzieci pójdą do szkoły... to prawda.
Ale problem nie zniknie, rodzice pozwalają pociechom przebywać poza domem w godzinach nocnych. Policja powinna skierować wnioski przeciwko rodzicom. Rosną młodzi bandyci.

Do rozwiązywania problemów społecznych potrzebna jest inteligencja, kompetencje i chęci.

Nie masz kogoś z rodziny żeby sprawił porządny wpier......wtedy się i rodzice znajdą i policja.Jak inaczej nie dociera

Zgłosić sprawę do TV? Od kiedy to telewizja jest autorytetem lub narządem mogącym jakkolwiek interweniować w takich sprawach? Co najwyżej może rozgłosu dać.. Ale byle czego nie biorą. Żeby coś miało być w mediach, musi przykuwać uwagę, to nie brzmi jak coś takiego. Ktoś tu za dużo chyba paradokumentów ogląda albo innych programów typu "Uwaga"...

Może tą kamerkę z balkonu Pani powinna przewiesić od strony klatek i nie będzie problemu - na parkingu chyba już nie grają dzieci w piłkę.

Uważam, że młodzież(nie huligani) zbiera się latem tam, gdzie są ławki.Wystarczy zgłosić do Spółdzielni, żeby zabrali ławki i po kłopocie.

Było zgłaszane do Pana Prezesa Spółdzielni I niestety odmówił mi Widać Spoldzielnia woli jak starsi ludzie są dreczeni i wyzywanimBo rzeczywiście na tych ławkach zbierają się.

A co Pani na głowie ta kamera?stać mnie to zakładam a jak Pani nie stać to może tylko głupie komentarze pisać.Moze Pani tylko pozazdrościć...

To wina Spółdzielni ponastawiali ławek tylko poto żeby dla ludzi utrudniać życie.Nie jeden przeklina te ławki.../

Mieszkam w tym bloku tez na parterze i jakoś nie słyszę żadnych huliganów, oczywiście dzieci biegają ale nie dokuczają nikomu. Wydaje mi się ze tylko Pani ma taki problem bo wcześniej mieszkała Pani we własnym ogrodzonym domu i było Ok a teraz jak przeprowadziła się Pani do bloku to nie może się odnaleźć, wszystko przeszkadza , nawet dzieci ! Od wielu lat mieszkam w tym bloku i nigdy nikt nikomu nie uprzykrzał życia . Więc nie rozumiem o co ten cały szum. Po prostu Pani najwidoczniej nie lubi dzieci i tu tkwi Pani problem. Dzieci mają prawo biegać i się bawić na dworze, a Panią policja powinna ukarać mandatem za bezpodstawne i nagminne wzywanie policji. Rodzice tych dzieci tez powinny wnieść na Panią skargę za uprzykrzanie życia i ciagle ganianie ich dzieci.

Do Gosc rodzice pija w domach lub w parku .

(...) "Moze Białystok się tym zajmie"...
Proszę przeczytać wpis forumowicza o nicku Ktoś z daleka i ostatnio zamieszczone informacje w mediach tj. :"Sygnał radio-stop w Podlaskiem. Policjant z KWP Białystok wyrzucony ze służby.
Zatrzymany 29-latek to funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrudniony w wydziale technik operacyjnych. To wydział, do którego zadań należy m.in. niejawna obserwacja osób, miejsc i środków transportu i prowadzenie tzw. kontroli operacyjnej."

Wnioski nasuwają się same.

Jak widać jesteś glucha i ślepa bo ja też mieszkam na parterze I potwierdzam że nie dzieci tylko mlodziez w wieku 14-18 lat dokuczają. Ale cóż widzę że Pani ma kłopoty czytanie ze zrozumieniem .A może pod Twoim oknem niema ławki..? To się ciesz kobieto I nikogo nie krytykuj.Nie ważne gdzie kto mieszkał,ale teraz mieszka w mieszkaniu kupionym za ciężko zarobione pieniądze i ma prawo mieć spokój.A swoje morały i mądrości zachowaj dla siebie.Widac jakim jesteś człowiekiem skoro bronisz łobuzów wstyd!!Antoni

Widać że jesteś taka sama jak Ci łobuzy co przychodzą notorycznie na tą ławkę i zachowują się bardzo nie kulturalnie.Ja mieszkam na 2 piętrze w tymże bloku I widzę co wyprawia mlodziez na ławkach.Udajesz kobieto głupia czy jesteś taka sama jak te łobuzy???Czytaj że zrozumieniem.Tu nie chodzi o dzieci ....Nie wypisuj głupot i się nie ośmieszaj jak nasz klopoty z czytaniem.

Do Stefanii .Nie masz racij bo ja mieszkam na parterze w sąsiednim bloku I widzę co się dzieje. Żal mi tej Pani bo nie raz domnie się skarżyła.Wstyd żeby kobieta tak broniła łobuzów i jeszcze klamala

Ja tez mieszkam w tym bloku i nie przypominam sobie aby na parterze ktos zamieszkiwał o imieniu Stefania.Ten tutaj sie madrzy ,kto nie ma ławki naprzeciwko okien.Wsólczuje tej Pani z dołu bo ma anielską cierpliwosc do tych łobuzow ktorzy nagminnie ją szkaluja i dokuczają.Dziwi mnie to ,ze Policja z tym nic nie robu mimo tylu interwencji.Powinni za kazdyn razem dowalic karę minimum 500 zł to by się nauczyli gowniarze plus druga taka sama karę dla rodziców.Dajcie ludziom starszym dozyc starosci w spokoju bo tez kiedys będziecie starzy i niedołezni.

"Ja tez mieszkam w tym bloku i nie przypominam sobie aby na parterze ktos zamieszkiwał o imieniu Stefania..."
Wpis osoby o nicku "Stefania" to najczęściej powielany schemat myślenia, argumentowania i działania służb.
Za chwilę ofiara stanie się przestępcą, w najlepszym przypadku tzw. osobą konfliktową, trudną etc.
Żałosny obrazek.

Dużo w Pani nienawiści do drugiego człowieka. Ja napisałam żeby kamerę przenieść to młodzież przestanie przesiadywać na ławce, a Pani mnie obraża. Niczego nikomu nie zazdroszczę. Zajmij się jakąś robotą, dziećmi, wnukami, a nie wymyślaniem na forum tematów.

Do xyz 123 Jak widać Pani również popiera gówniarzy którzy dokuczają starszym Bogu winnym ludziom
Pani nie powinno obchodzić czy ktoś ma przenieść kamerę czy nie ,,bo to nie Pani sprawa.Ale jak widać patologia się w Grajewie szerzy.
Kobieto zajmij się sama swoimi wnusiami a nie piszesz głupoty. Nie będziesz nakazując co ktoś ma robić.Ta Panią stać i na drugą kamerę w porównaniu do Ciebie

Mieczysław uspokuj się. Czytaj komentarze ze zrozumieniem. Nikt nikomu nie nakazuje przenoszenia kamery, to była tylko porada. Na forum pod tematami inni piszą porady albo swoje opinie. Jak coś Ci się nie podoba to opuść forum i nie krytykuj innych

Jestem mieszkańcem i też mam ich dość. Policja nic nie robi, rodzice mają w nosie. Mam czasem ochotę podejść i porozmawiać po swojemu. Tylko dotkniesz gówniarza to i rodzic się znajdzie i policja która mi nie podaruje jak im.

Do xyz123 To raczej Ty kobieto powinieneś opuścić forum bo niemasz nic mądrego do napisania oprócz obrażania innych.

Masz rację.Ja też już to słyszałam że ludzie mają ich już dosc i chce załatwić to po swojemu.Trzeba coś zrobić skoro nikogo to nie interesuje a tak być nie może nieustanne gnebienie ludzi starszych.Wszystkiemu winne są te ławeczki pod blokami
Niech Spoldzielnia nastawi po 5 pod blokami bo jedna to za mało.Powinne być wogole zlikwidowane bo nikt z nich nie korzysta tylko gówniarze i łobuz.

Do mieszkanka - w którym momencie kogoś obraziłam???

Nikt Cie nie prosi żebyś tu się udzielała.To ja założyłam te forum i nie życzę sobie żebyś się wypowiadała.Do Pani Administrator :nie dodaje Pani postu xyz123 bo ta Pani nic niema mądrego do powiedzenia.

To ty nic mądrego nie piszesz, tylko obrażasz innych. Przez takie zachowanie nikt nie będzie cie szanował ani na forum ani w życiu realnym.

Mieszkam w tym bloku od samego poczatku,od dziecka i jakos mi nie przeszkadza i nie przeszkadzalo nigdy mieszkancom.Owszem zdazaly sie wyjatki,gdzie starsi mieszkancy wyjechali za granice,w podeszlym wieku wrocili i zaczely im przeszkadzac krzyki dzieci,ale zapomnieli jak ich dzieci bawili sie razem pod blokiem z innymi dziecmi,a teraz im przeszkadza.Wyrozumialosci troche .

Jest godzina 23 krzyki i wrzaski pod oknem ze ciężko osiedziec w domu.Juz jest tak od godziny.W poniedziałek nagłaśniamy sprawę. Tak dalej żyć się nieda!!!

Kobieto czytać nie umiesz???to do przedszkola idź i się naucz tu nie chodzi o dzieci tylko mlodziez którą wczoraj od godziny 22 do 24 urządzali impreze pod blokiem.A może jesteś glucha?Ja mieszkam na 3 piętrze i wczoraj spać nie mogłam a co dopiero na parterze..Współczuję!!!

Ci Ty pierd...kobieto to co wczoraj wyprawiali to już przekracza wszystko.Ja otwierałem okno i ich uspokajałem to jeszcze mi się dostało.Alno jesteś głupia i glucha albo Twój wnusio lub synek razem z nimi imprezuje i dlatego tak bronisz.Bo mądry człowiek to nie będzie bronił lobuzow

i w calym bloku nie ma żadnego faceta ? Schodzisz zwracasz się kulturalnie, jak nie pomaga wracasz w kominiarce i walisz przez łeb pierwszego lepszego na 99% reszta ucieknie

Niestety, hasło PiS w wyborach "Bezpieczna przyszłość Polaków" w wielu naszych miastach, miasteczkach to mamidło.

"grajewiak" - uderzysz głupiego pójdziesz siedzieć za mądrego.

Jolka, Jolka pamiętasz...czerwonego chorążego

P. Talaga jak to gdzie żyjemy? W państwie PiS żyjemy. Policja ma inne zadania. Co ich obchodzą jacyś zwykli ludzie?!

Proszę Państwa.Nie wyzywajcie slę nie ma sensu jest takie powiedzenie"zgoda buduje ,a niezgoda rujnuje",wymyślcie coś wspólnie mądrego. Zawsze jest jakieś wyjście.

Gdzie mają się bawić dzieci,a gdzie młodzież.Najgorsze jest to,że zapomina się swoje młode lata co się wyprawiało,a teraz najlepiej jest o tym nie myśleć i krytykować młodych.

Ci, którzy zapominają o minionym okresie swojego życia, własnej przeszłości i historii często popełniają te same błędy.
Osoby mające dobrą pamięć i myślący potrafią wyciągać wnioski z własnej historii i innych, pracować nad sobą i zmienić swoje postawy, zachowanie, działanie.
Miłych przemyśleń i dobrego dnia :)

Balowanie nocą pod oknami ludzi którzy chcą spać jest wyrazem kompletnego braku dla nich szacunku,a gdzie się kultura kończy ,tam chamstwo zaczyna.Kultury uczy się dzieci od najmłodszych lat ,ale najpierw samemu trzeba ją posiadać.

M. Maleńczuk (Bard Krakowa) ma taką zasadę - "chama trzeba prać. Inaczej cham będzie prał ciebie."

Skoro jestes taka wyrpzumiala zapros pod swoje okno i zobaczymy.Jest tyle innych miejsc.Jest park tylko tam trzeba.sie zachowac kulturalnie a z tym twoje dzieci maja problem ,wiec tam gdzie starsi ludzie pod okna wyslac.Nieladnie.

Asocjalni żyją pośród Nas,
Asocjani dominują Świat
Asocjalni wszędzie dzisiaj są
Asocjali skamieniałe zło

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.