wtorek, 28 marca 2023

Wesele sala restauracja Balton

Cześć, przychodzę z pytaniem czy może ktoś miał bądź uczestniczył w weselu w restauracji Balton? Szczególnie wesele na połowie dużej sali, odgradzanej ścianką. Dwa przyjęcia jednocześnie ściana w ścianę, zastanawiam się jak to wyglada w praktyce i odczuciach, dajcie znać :)

Ściana ok nie slychać imprezy obok

Bardzo dobrze , integracja, wymiana partnerów itp.nowe znajomości ,nie martw się, będzie wszystko dobrze

Absolutnie nie przeszkadza to, nawet nie zwróciłam uwagi że jest inna impreza obok :)

pużniej/ później

Moim zdaniem dwa wesela w jednym miejscu trochę słabo to wyglada

Atmosfera jest bardzo dobra na bardzo wysokim poziomie, jak również kelnerki jak i posiłki są pięknie przyzdobione i świeże, smaczne zawsze świeże. To ściana to tylko z pozoru taka błaha bo jest zrobiona z bardzo wysokiej jakości kompozytów i po zasłonięciu nic nie widać ani słychać co się dzieje po drugiej stronie, niestety coś za coś ale za jakość trzeba płacić.

Dzięki za wszystkie opinie :) Najbardziej obawiałam się ze słychać ?konkurencyjną? imprezę, szanse na wzajemne spotkanie chyba marne, bo z tego co wiem każda ?połowa? ma osobne wejścia itd - chyba ze o czyms jednak nie wiem :)

Do Marek: Jeżeli jest impreza, to chcę mieć salę na wyłączność, a nie dzielić z kimś przez ścianę, za coś się płaci kasę przecież.

Marlena jest ok .mieszamy geny krew i płyny.Polecam

A jaka cena za talerzyk ? /

Nic nie widać, nic nie słychać, byłam na imprezie. Sala jest mniejsza i tyle spełnia wszystkie standardy osobnej sali, nawet nie wiedziałam, że to jest sala podzielona na pół. Wszystko wygląda estetycznie. Dopiero jak byłam na drugiej imprezie na całej sali to się zorientowałam. Poza tym bez sensu byłoby wynajmowanie sali chyba na 300 osób, jak robi się imprezę np. na 100 uważam, że jest to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie.

Jedyny minus sali Balton, to zbieranie zużytych talerzy, szkoda że robią to na sali i wrzucają resztki do wiaderek przy gościach. Mogliby nad tym popracować, reszta bez zarzutu

Trzeba uwzględnić, że na jedno z wesel wchodzi się z tyłu budynku , nie głównym wejściem. Wygląda to słabo, szczególnie , gdy komuś zależy na sali z tym głównym wejściem ( jeden z powodów dla których wybiera się Balton. /

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.