Szczuczyn. Paszport Covidowy

To się porobiło jeszcze w żadnym mieście tak nie podzielono społeczeństwa jesteście pierwsi. Imprezy organizujcie ferie zbiörki i też za okazaniem paszportu. Są lepsi i gorsi .

Imprezy i zbiorki to dla zdrowych, a chorzy powinni byc w domu albo w szpitalu i sie leczyc a nie balowac.

Dla mnie sytuacja śmieszna nawet bardzo ,ale nie przeszkadza mi to ,jeżeli załatwię swoje sprawy przez tel to bez problemu.Znajoma przechodziła covid 3 razy w ciągu roku więc te całe paszporty szczepienia i ozdrowięcy to nie prawda.Nie mówię że wirusa nie ma tylko że trzeba nauczyć się z tym żyć.W gminie się zamkną a poza uczestniczą publicznie w czym się tylko da.Mi akurat to nie przeszkadza z gminy korzystam raz w roku albo i wcale.

No właśnie podzieleni zaszczepieni i nie. Popieram zaszczepieni powinni mieć więcej przywilejów a niezaszczepieni nie

Nie, nie lepsi i gorsi. Są zaszczepieni i niezaszczepieni. Po prostu!

Cenzura jak w TVP. Nieprzychylne komentarze się nie ukazują. Ci ją tu wogole robię....

Do wszystkich antyszczepionkowców. Czy dzisiaj też byście manifetowali przeciwko obowiązkowi szczepiena i lamentowali jaki to nieludzki podział: gruźlicy, zakażeniom pneumokokowym, błonicy, krztuścowi, polio (poliomyelitis), odrze, śwince,różyczce, tężcowi,wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Do graj Ewo to uważasz że wszyscy ludzie którzy nie zaszczepili się są chorzy ? Czym Tobie zagrażają? Wirusa roznosza zaszczepieni i nie tak samo. Ludzie nie zaszczepili się bo po prostu nie chcieli . Póki co szczepienia są nieobowiązkowe i z tego prawa skorzystali. Covid kiedyś skończy się ale jak wy sobie ludzie w oczy spojrzycie.

Nie ma lepszego i gorszego sortu wg prawa wszyscy są równi. Kto chce niech się szczepi tylko jak prawda wyjdzie na jaw to gdzie ci między zaszczepieni będą oczy chować że wstydu. Ja osobiście przechodziłem powykonaniu testów 4razy te przeziębienie. Nikt mi kitów nie wcisnie

Zirus wiesz jaka jest różnica między szczepipnką na gruźlice, zakażeniom pneumokokowym, błonicy, krztuścowi, polio (poliomyelitis), odrze, śwince,różyczce, tężcowi,wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. A covid ? Ta ostatnia niestety nie działa , ludzie chorują. Więc nie nazywaj ludzi którzy nie uwierzyli tej szczepionce antyszczepionkowcami bo nie rozumiesz znaczenia tego słowa.

Prezydent szczepił się trzy razy i zachorował .Wszystko na temat.Kiedyś ktoś
powiedział .masz papier jesteś gość ,nie masz to jesteś nikim

Karolka BRAWO!!!!

do Aniaa - zaszczepieni powinni nosić jakieś specjalne czapki żeby z daleka było widać bo nie wiadomo co rozsiewa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.