"Strzykające kolano"

Witam. Do jakiego lekarza udać się ze strzykajacym kolanem. Boli mnie jak kucam i jak wstaje to jakby przeskakuje kość oraz jaki kolagen możecie polecić na stawy?

Idź nawet do grajewskiego chirurga, niech da skierowanie na RTG i USG. Jak nie będzie uszkodzeń mechanicznych to ćwicz. Najlepszym lekarstwem będzie właśnie ruch, wzmacnianie mięśni pośladków, dwugłowych i czworogłowych uda. Miałem podobny problem, lekarz jak to lekarz, jak widział że może zarobić na operacji to nawet na bezsensowną dał skierowanie. Rozsądna pielęgniarka powiedziała, jest pan młody, niech pan się nie wygłupia tylko ćwiczy, tak mnie uratowała przed operacją i kolana są oki.

Ja polecam udać się do dobrego ortopedy. Mój mąż miał też problem z kolanem. Lekarz bez jakiegokolwiek badania stwierdził dolegliwości reumatyczne. Antybiotyk nic nie pomógł. Następny stwierdził zakrzepicę też bez wykonania badań. Dostał zastrzyki p/zatorowe i następny antybiotyk. Całe szczęście,że trafił na dobrego lekarza bo okazało się, że jest płyn w kolanie. Miał dwa razy ściągnięty płyn,jest pod opieką ortopedy. Proszę nie czekać a ćwiczenia mogą nie pomóc. W Grajewie polecam p.Wilczewskiego

Kolega ma kalamitkę, regularnie smaruje i jest ok

masz lekarza rodzinnego, masz szpital, sa rehabilitacje to tam pytaj, a nie u znachorów.

Dr Lewczuk przyjmował też w Grajewie. Bardzo dobry fachowiec i wspaniałe podejście do pacjenta

a slyszales o medycynie nuklearnej kolan?

jak wynika z pewnej wypowiedzi to tylko wypisywacze recept są tak boscy aby udzielić Tobie odpowiedzi oczywiście o ile ich boskość pozwoli na rozpoznanie iż faktycznie masz problem z kolanem a nie z cowidem, pomimo mojej ironi- szukaj, o ile ktos zna takich co chcą pomóc wskażcie ich , pan na W. przereklamowany

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.