Strona główna · Powrót do forum · Spis forów
Obywatel RP
Dodano: 2014-07-31 15:08:10
Otwarto: 6547

Patriotyzm naszych czasów

W gazetce lokalnej, którą znalazłem na klatce schodowej można było ostatnio znów przeczytać o sytuacji w grajewiskim PECu. Autor stara się pokazać czytelnikom „Kto wróg, a kto przyjaciel” – jego sprawa (taka mała polityka) . W tekście pojawia się jednak wątek jakości i ceny węgla. Autor twierdzi stanowczo i zapewne z doświadczenia że węgiel z Rosji jest lepszy jakościowo od polskiego oraz że jest dużo tańszy! (..PEC spala węgiel rosyjski – cyt. ) Dziwne a zarazem odważne stwierdzenie, prawda ?! W czasie gdy Rosja nakłada kolejne embargo na Polskie produkty rolne. Zachwalać i promować dziś węgiel z Rosji - dziwna sprawa!? Ciekawe co na to tzw. „prawdziwi Polacy „ ? Dziś wszyscy musimy raczej wspierać i kupować Polskie produkty (jabłka, mięso… węgiel) – chyba że się mylę! Oczywiście zwracając uwagę na jakość i cenę.
Podatnik
Dodano: 2014-07-31 20:21:00
Też tak uważam że produkty Polskie przede wszystkim! Zakaz importu węgla i innych towarów z Rosji i Ukrainy!

Ble
Dodano: 2014-08-01 12:30:00
Kto z Polaków wie co to takiego jest patriotyzm? Komuna i styropianowcy zrobili swoje. Polak to dziś konsument i płatnik co raz to nowych podatków. Polityka "wybrańców narodu", reklamy i bzdurne seriale dyktują i kodują w nas jak mamy myśleć, co powinnyśmy kupować, jak mamy żyć aby nie być mniejszością. Patriota w Polsce zawsze dostawał pałą po grzbiecie albo kulką w łeb, ci co przeżyli mieli gorzej niż oprawcy. Jakże często kat ma dobrą posadkę, uposażenie, sporą emeryturkę na starość, łatwiej załapie się na wizytę u lekarza, a patriota którego często gnębił ma g...o. Patriotyzm w polskim wydaniu chyba nie jest "trendy" i dłuższej perspektywie prawdziwym i nielicznym patriotom niewiele przynosi pozytywów. Który to z polskich polityków ma jaja i wprowadzi zakaz importu z Rosji, wszyscy mają sraczkę i bez wytycznych ze związku unijnego nic nie zrobią oprócz paplaniny. Przecież Polska to coś tam z ..... "kupy kamieni i jeszcze czegoś". Żadne "polskie media" nawet nie napomkną o jakieś kampanii społecznej w tym kierunku.

zaga
Dodano: 2014-08-02 18:01:00
klotnie sa na reke syjonistom i anglosasom. Syjonisci daza do tego co zawsze- sklocenie narodow slowianskich i patrzenie jak sie zabijaja.Ehh jak ludzie sa podatni na porpagande medialna. zapominajac o tym skad pochodza.

Adam Orzechowski
Dodano: 2014-08-02 19:56:00
Patriotyzm na naszym terenie zmarł z latami wojennymi, a nasza inteligencja zginęła w Katyniu, Charkowie. Dzisiaj mamy tylko pseudo inteligencję.

Twoja odpowiedź na ten temat:Twoje imie:


Podaj wynik działania dwa plus dwa: