sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9665 wyświetleń

Znakowanie rowerów

    Rozpoczyna się sezon rowerowy. Kradzieże rowerów są w tym okresie często notowanym przestępstwem. Mimo, że Policja prowadzi intensywne działania w celu zapobiegania kradzieżom to rowery giną z miejsc parkingowych, balkonów i piwnic. Aby zminimalizować tego typu kradzieże można oznakować swój dwukołowy pojazd. Znakowanie roweru nie gwarantuje nam 100% pewności, że rower nie zostanie skradziony jednakże minimalizuje ryzyko kradzieży oraz  umożliwienie identyfikacji i odzyskania w momencie odnalezienia roweru.

    Komenda Powiatowa Policji w Grajewie bezpłatne znakuje rowery od kilku lat. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do naszej jednostki przy
ul. dr.T.Nowickiego 14 w każdą środę w godz. 17.00 - 19.00. Zainteresowani powinni mieć przy sobie  dokument tożsamości, a także dokument potwierdzający własność roweru (faktura zakupu, karta gwarancyjna, umowa kupna sprzedaży).

KPP w Grajewie

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (1)

Też bym chciała oznakować mój rower, ale niestety nie mam dokumentów potwierdzających własność, bo zakupiłam go przez Internet jako używany. Czy jest na to jakaś rada?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.