poniedziałek, 4 lipca 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 1241 wyświetleń

Zmiany w rządzie - M. Błaszczak nowym wicepremierem

Prezydent Andrzej Duda dokonał w środę (22.06) zmian w rządzie. Szef MON Mariusz Błaszczak został powołany na funkcję wicepremiera. Agnieszka Ścigaj, Włodzimierz Tomaszewski i Zbigniew Hoffmann zostali powołani na funkcje ministrów-członków Rady Ministrów.

 

Przed kilkoma dniami z funkcji wicepremiera ustąpił prezes PiS Jarosław Kaczyński. W wywiadzie dla PAP Kaczyński mówił, że odszedłby z rządu już kilka miesięcy temu, gdyby nie wybuch wojny na Ukrainie. Kaczyński ma teraz skupić się na działalności partyjnej.

 

 

 

Radio Białystok

 

fot. https://www.facebook.com/prezydentpl

Komentarze (10)

"Dobra " druga zmiana !

Wymieniają się, a później się odprawiają w milionach. Jawne i legalne robienie ludzi w "ciula". Jeśli ludzie kupią ich na kolejną kadencję to wiara w ludzkość przestaje istanieć!

Wreszcie dziad poszedł na emeryturę.

Straszna mi tu zmiana. Z pisowca na pisowca A i Tak Kaczyński będzie rządził!!!

Może to będzie jednak zmiana na lepsze. Kaczyński jako minister ds. bezpieczeństwa w okresie epidemii covid i wojny na wschodzie jakby był nieobecny, a powinien co raz pojawiać się mediach i tłumaczyć Polakom jaka jest sytuacja. Widocznie miał inną rolę do spełnienia..

Tak trzymać nigdy nie wolno dopuścić do władzy opozycji niemieckiej zwanej platformą . Platforma jest tak samo obywatelska jak kiedyś była milicja obywatelska!

Emigrant, masz racje w wolicie rosyjska opcje zwana PiSem. PiS jest bardzo demokratyczny, obsadzenie waznych stanowisk w rzadzie bylymi czlonkami PZPR- nie moze byc pomylka.

Zaponialam jeszcze odniesc sie do sloganu pod tytulem "milicja obywatelska".Bojowki pisowskie maja b.zblizana ideologie do hitlerjugend , a palowanie polskich obywateli na wiecach , prostestach , czy strajkach , tez nie jest im obce.

26 września 1908 r. pod Bezdanami na Litwie czterech przyszłych polskich premierów obrabowało pociąg pocztowy pełen rubli. W sumie nic niezwykłego w tym by nie było, gdyby niejednen szczegół, że rabusiami było m.in. czterech przyszłych polskich premierów: Józef Piłsudski, Walery Sławek, Aleksander Prystor i Tomasz Arciszewski.- jaki z tego morał?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.