wtorek, 28 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 7851 wyświetleń

Złoty mikrofon Oli w Chorwacji

Złoty mikrofon Oli w Chorwacji
Aleksandra Czaplicka nagrodzona w Chorwacji

    W dniach 12.07-19.07.2014r. na wyspie Hvar w Chorwacji odbył się Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży "Island of Talent”. Młoda wokalistka Aleksandra Czaplicka, uczennica ZSM nr 2 w Grajewie  oraz solistka Miejskiego Domu Kultury w Grajewie prowadzona przez p. Ewelinę Kamińską zdobyła Złoty Mikrofon - I miejsce w kategorii: solista 10-12 lat.

      W festiwalu brało udział 135 uczestników. Codziennie odbywały się warsztaty wokalne, lekcje tańca i koncerty wieczorne. Ola zaprezentowała się w piosenkach: "Ja chcę do Bodzia”, "Płacze moje serce”, "Zatańcz”. Dodatkową nagrodą dla Oli było nagranie w profesjonalnym studiu piosenki pt.: "Dziś będzie bal” oraz zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal "Disney Magic Music Days” na terenie Disneylandu w Paryżu w 2015r.

       Na zakończenie festiwalu wszyscy wokaliści wspólnie wykonali i nagrali piosenkę finałową pt.: "Otwieram oczy”.  Festiwal "Island of Talent” był dla jego uczestników wielką przygodą, a zarazem ciężką pracą nad swoimi umiejętnościami wokalnymi i scenicznymi.

       Przez ostatnich kilka miesięcy Aleksandra Czaplicka zdobyła również wiele czołowych miejsc na prestiżowych konkursach wokalnych, m.in.:

- I miejsce na  International Festiwal of Popular Music "Aprila Pielieni 2014” Łotwa
- wyróżnienie – Aplauz  na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie 2014 r. (jedyna nagrodzona polska solistka w kat. 9 - 11 lat)
- II miejsce (czyli Srebrna Muszelka) na Międzynarodowym Festiwalu "Muszelki Wigier” 2014 r.
- I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Nuty Przyjaźni” Hajnówka 2014 r.
- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu "Rozśpiewany Wawer” Warszawa 2014 r.
- I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Super Mikrofon Radia Jard” Białystok 2014 r.


Komentarze (10)

Brawo Ola. gratulacje. Grajewianie są z Ciebie dumni. Zyczę wytrwałości.

Super że śpiewa , ale by jej się przydało trochę skromności na scenie .

Super ,gratulacje dla Oli i dla instruktora!

Brawo Oleńko jesteś wspaniała ,powodzenia i wytrwałości w dalszej ciężkiej pracy i pierwszego miejsca w Paryżu.

Gratulacje Oli i P.Ewelinie obie macie ogromny wkład na ten sukces.powodzenia

Skromności? Ona musi wiedzieć o czym śpiewa, i moim zdaniem wie. Dlatego wie też, że na scenie się trzeba wybić, a nie być skromnym, bo inaczej niczego nie zdobędzie. Skromna, patrz na siebie, a nie oceniasz po pozorach dziecko, które zdobywa sukcesy, przy pomocy talentu, ćwiczeń z p. Ewelina i oczywiscie wkładem rodziców. Oni grają wazną rolę, bo to dziecko zaczeli prowadzić w dobrym kierunku. A wszyscy Ci,którzy zazdroszczą - piszą komentarze jak skromna. A i jeszcze jedno, skoro taka nieskromna jest - to dlaczego ma tyle osiągnięć na koncie ? hehehe. Zawsze znajdą sie hejterzy, a w takim Grajewie to już napewno będzie ich wielu.
Zyczę sukcesów, trzymaj się Ola :)

wszystko ok Ola gratulacje!!!
ale co chodzi o makijaz dla dziecka w wieku 10 lat to mysle ze przesadny

napewno ktoś mało ważny ---przecież skromna napisała że dziewczyna super śpiewa nie wiem skąd u ciebie taki bulwers , masz w sobie dużo jadu ,przecież nikogo tym na pewno nie uraziła , a dla Oli gratulacje .

Ona jest pewna siebie ,ale tylko na scenie!!!!Tak właśnie powinno być!

Dziewczynka uwielbia występować na scenie to widać i słychać!!Super !Gratulacje!Tak trzymać

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.