Sport

  • 4 komentarzy
  • 10366 wyświetleń

Zlot Morsów w Augustowie

W dn.  21-22.01.12 r. odbył się IV Śródlądowy (Jeziorny) Ogólnopolski Zlot Morsów w Augustowie.

W imprezie brały udział: Gdyński Klub Morsów, Klub Morsów z Rumii, Klub Morsów z Ełku, Klub Morsów z Suwałk, Augustowski Klub Morsów, Podlaski Klub Morsów i Grajewski Klub Morsów "Aktywni". Impreza miała charakter integracyjny oraz  propagowania zdrowego stylu życia.

Program zlotu: Dzień I: godz. 14:00 - zakwaterowanie, godz. 17:00 - nocna kąpiel przy pochodniach, godz. 19:00 - bal integracyjny z wieloma konkursami, na którym był także pokaz tańca towarzyskiego wicemistrzów Europy. Imprezę zaszczycił również swoją obecnością zawodowy mistrz świata w boksie - Dariusz Snarski z Białegostoku, który zaliczył pierwsze wejście do lodowatej wody. Dzień II: godz. 9:00 - śniadanie, godz. 11:30 - korowód ulicami Augustowa, godz. 13:00 - kąpiel morsów.

Było super!


wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (4)

Pozdrawiam Klub "Aktywni". Oczywiście nie mogło ich zabraknąć na tak Prestiżowej Ogólnopolskiej imprezie morsów.

zajebista inicjatywa

I znów Aktywni są na pierwszej stronie, dobrze, że dalej działacie, gratulacje, tak trzeba trzymać, dwa kluby w Grajewie, to wielki sukces dla miasta

Działamy i nie zamierzamy poprzestawać w działaniu.Morsowanie traktujemy jako dodatek ,rehabilitację dla ciała i ducha.Dzięki za miłe słowa.Pozdrawiam, GKM "AKTYWNI"

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.