Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8520 wyświetleń

Złość wyładował na Volvo

KPP Ełk: Wyładował złość na zaparkowanym samochodzie. Wpadł na gorącym uczynku 

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi, który porysował powłokę lakierniczą i wybił lampy w samochodzie na parkingu. Mężczyzna został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Tłumaczył, że był bardzo zdenerwowany i musiał w ten sposób wyładować swoją złość. 

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali wczorajszej nocy o godzinie 3:30. Z relacji świadka wynikało, że ktoś demoluje zaparkowane samochody. Policjanci na parkingu potwierdzili zniszczenie samochodu marki Volvo. W pojeździe porysowana została powłoka lakiernicza w kilku miejscach i wybite tylne klosze lamp. Straty oszacowano na 1.000 złotych.  Na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali 23-latka, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez świadka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, miał prawie promil alkoholu. 
Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut za umyślne uszkodzenie samochodu. 23-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Wyjaśniał, że pokłócił się z kolegą, był zdenerwowany i swoją złość wyładował na samochodzie. Zobowiązał się do pokrycia wszelkich kosztów naprawy. 


Za zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)

ciekawe czym zapłaci - pchłami ?

as: dajcie mu prace to odpracuje.

Jeszcze jak oszacowano hehe: jedna lampa ok 200zł, dwie to 400.Porysowania jak kilka elementów:za element 250zł to jakoś mało oszacowali hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.