Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 4524 wyświetleń

Zima zaatakowała kolejny raz

W piątek zima po raz kolejny pokazała swoje prawdziwe oblicze. Opady śniegu pojawiły się na obszarze całego kraju. Śnieg spowodował duże utrudnienia w poruszaniu się po mieście.

IMGW w swoich komunikatach ostrzegał przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi, a także intensywnymi opadami śniegu i oblodzeniem.

Komentarze (10)

Piękna zima tylko jeśli nie musimy wsiadać za kierownicę .Drogi krajowe straszne .Jeszcze za Popisem TIR .Dobrze że Policja kierowała ruchem

Calkowity kataklizm, śniegu tyle ze ponad podeszwę buta i jak tu przejść . Czy nie powinien być wprowadzony stan wyjątkowy? Dlaczego wojsko z czołgami nie wyjechało ratować obywateli drążyć tunele do przejścia komunikacji publicznej. Co za czasy. Co teraz z nami będzie?

Cos dziwnego snieg zimą. A drogowcy zaskoczeni ze w styczniu pogoda zimowa

Kiedys takie zimy byly kazdego roku i nikt nie czul sie tym specjalnie zaskoczony. W czasach mojego dziecinstwa, to bylo biale szalenstwo- zabawa na sniegu, sanki lyzwy, zabawa w sieszki , lepienie balwana... no i Swieta Bozego Narodzenia bez sniegu byly wrecz nie do pomyslenia.

Ooo ku**a, śnieg w styczniu ???? toż to szok, panie

Takiego ataku zimy nawet nie pamiętają najstarsi górale... Jaja sobie robicie, do roboty pany, podatki się przytula ale jak kilka cm śniegu spadnie to Ola Boga. /

Jeśli to atak zimy to strach pomyśleć co byłoby gdy spadło powiedzmy 1 metr śniegu, temperatura spadłaby do - 20 *C i na dodatek zabrakłoby prądu: armagedon, koniec świata czy koniec ludzkości?
Dla części pewnie tak jak tu żyć nie ma netu, komórka bez zasięgu, nic na prąd przez dobę albo dłużej nie działa i mamy wysyp załamań, depresji, samobójstw, głód bo pizzy nie dowiozą i nie ma gdzie zrobić kupy.

Jak sami widzicie zainteresowani ,że zdjęcia pokazują tylko jedną część Grajewa , bo na ten przykład na os. Centrum ,Przekopka itd. Zimy nie ma ./

To jest dopiero atak. Aż strach z domu wychodzić. Można by powiedzieć, że ten atak zimy jest jeszcze gorszy niż atak omikrona.

Zima nie atakuje ,po prostu to taka porą roku ,pada śnieg, kiedyś to byli normalne...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.