Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 4368 wyświetleń

Zima w styczniu zaskoczyła ... kierowców

  • 30 stycznia 2023 r. o godzinie 9:21 ełccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kosinowo ( Nowa Wieś Ełcka - Drygały)
    Samochód osobowy zderzył się z pojazdem przewożącym butle z gazem. Na szczęście nie zostały one uszkodzone. Poszkodowana jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala. W działaniach udział brał zastęp z JRG Ełk, OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka, Policja i Pogotowie Ratunkowe.
    Zdjęcia: OSP Nowa Wieś Ełcka

 

  • 30 stycznia 2023 r. po godzinie 8:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ełku wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu autobusu z pojazdem ciężarowym na drodze Woszczele-Stare Juchy. Na miejsce wypadku udały się zastępy z JRG Ełk. Po dojeździe strażaków rozpoznano, że pomocy medycznej potrzebuje jedna osoba, która została przewieziona do szpitala w późniejszym etapie akcji. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu obecna była policja oraz ZRM.  Zdjęcia: Łukasz Rutkowski

 

,,NOGA Z GAZU” - OPADY ŚNIEGU - POLICJANCI APELUJĄ

Apelujemy o to, by dostosować prędkość do warunków jakie mamy na drodze, myśleć i przewidywać zagrożenia. Każdy pieszy i rowerzysta powinien również pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będzie lepiej widoczny dla nadjeżdżającego kierowcy.

 

Komentarze (10)

I kto to słyszał żeby w styczniu zima była niesłychane rzeczy się teraz dzieją na tym świecie

Zdziwiony. Pewnie w niedługim czasie i lato będzie zaskakiwało ????. Tak mocno społeczeństwo staje się "delikatne". Pojawi się 28 stopni i będą wydziwiać: kurtyny wodne itd.

Prędkość prędkość i efekt jak widać na zdjęciach

Może osoby odpowiednie za utrzymanie jezdni w odpowiednim stanie podczas zimy niech szybciej reagują? Wiadomo, że trzeba zachować ostrożność, ale niekiedy nawet to nie pomaga, jeśli na drodze jest tylko lód.

Zgadzam się ze zdziwionym.Niesłychana rzecz,żeby w styczniu padał śnieg.
Kaśka chyba nie bardzo zrozumiała Twój komentarz

Gen.Ishida, Kaśka zrozumiała - zima zaskakuje bo jest zimno, a niedługo lato zaskoczy bo jest za ciepło. "Delikatne" społeczeństwo ciągle narzeka.

@Jeremiasz he he, a latem to kierowcy rowów nie zaliczają? Jak nie ma umiejętności, trzeba mieć rozum.

A cegły pod gaz diagności powinni na zimę zakładać i po problemie. I nie tłukli by się jeden z drugim.

gdzie służby drogowe a co biorą pieniądze bezprawie tylko obwiniać kierowców takich rządów tylko pozazdrościć

Kierowcy zaskoczeni czy drogowcy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.