Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 4377 wyświetleń

Zima w styczniu zaskoczyła ... kierowców

  • 30 stycznia 2023 r. o godzinie 9:21 ełccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kosinowo ( Nowa Wieś Ełcka - Drygały)
    Samochód osobowy zderzył się z pojazdem przewożącym butle z gazem. Na szczęście nie zostały one uszkodzone. Poszkodowana jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala. W działaniach udział brał zastęp z JRG Ełk, OSP KSRG Nowa Wieś Ełcka, Policja i Pogotowie Ratunkowe.
    Zdjęcia: OSP Nowa Wieś Ełcka

 

  • 30 stycznia 2023 r. po godzinie 8:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ełku wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu autobusu z pojazdem ciężarowym na drodze Woszczele-Stare Juchy. Na miejsce wypadku udały się zastępy z JRG Ełk. Po dojeździe strażaków rozpoznano, że pomocy medycznej potrzebuje jedna osoba, która została przewieziona do szpitala w późniejszym etapie akcji. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu obecna była policja oraz ZRM.  Zdjęcia: Łukasz Rutkowski

 

,,NOGA Z GAZU” - OPADY ŚNIEGU - POLICJANCI APELUJĄ

Apelujemy o to, by dostosować prędkość do warunków jakie mamy na drodze, myśleć i przewidywać zagrożenia. Każdy pieszy i rowerzysta powinien również pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będzie lepiej widoczny dla nadjeżdżającego kierowcy.

 

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (10)

I kto to słyszał żeby w styczniu zima była niesłychane rzeczy się teraz dzieją na tym świecie

Zdziwiony. Pewnie w niedługim czasie i lato będzie zaskakiwało ????. Tak mocno społeczeństwo staje się "delikatne". Pojawi się 28 stopni i będą wydziwiać: kurtyny wodne itd.

Prędkość prędkość i efekt jak widać na zdjęciach

Może osoby odpowiednie za utrzymanie jezdni w odpowiednim stanie podczas zimy niech szybciej reagują? Wiadomo, że trzeba zachować ostrożność, ale niekiedy nawet to nie pomaga, jeśli na drodze jest tylko lód.

Zgadzam się ze zdziwionym.Niesłychana rzecz,żeby w styczniu padał śnieg.
Kaśka chyba nie bardzo zrozumiała Twój komentarz

Gen.Ishida, Kaśka zrozumiała - zima zaskakuje bo jest zimno, a niedługo lato zaskoczy bo jest za ciepło. "Delikatne" społeczeństwo ciągle narzeka.

@Jeremiasz he he, a latem to kierowcy rowów nie zaliczają? Jak nie ma umiejętności, trzeba mieć rozum.

A cegły pod gaz diagności powinni na zimę zakładać i po problemie. I nie tłukli by się jeden z drugim.

gdzie służby drogowe a co biorą pieniądze bezprawie tylko obwiniać kierowców takich rządów tylko pozazdrościć

Kierowcy zaskoczeni czy drogowcy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.