środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 6 komentarzy
  • 5291 wyświetleń

Zginęło troje rowerzystów

Policjanci z Sejn wyjaśniają okoliczności nocnej tragedii na trasie Sejny-Suwałki. W wyniku wypadku w pobliżu Pawłówki w gminie Krasnopol zginęło troje rowerzystów potrąconych przez kierowcę hyundaia.

15.08.2012 około godziny 20:35 sejneńscy policjanci odebrali sygnał o wypadku drogowym, do którego doszło pomiędzy miejscowościami Pawłówka i Krasnopol na prostym odcinku trasy 653 wiodącej ze Sejn do Suwałk. Ze wstępnych ustaleń mundurowych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący hundaiem 22-letni mieszkaniec stolicy zmierzał w kierunku Suwałk. Mężczyzna najprawdopodobniej w trakcie wymijania  innego pojazdu niezachował należytej ostrożności i wjechał w grupę pięciorga rowerzystów z województwa mazowieckiego jadących przed nim gęsiego. W rezultacie troje z nich: 6-letni chłopiec, 44-letni ojciec oraz jego 16-letnia siostrzenica zostało odrzuconych do przydrożnego rowu. Wszyscy troje zginęli w wyniku doznanych obrażeń ciała. 22-letni, trzeźwy kierowca hundaia został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tej tragedii. -  www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (6)

Jak można być takim debilem. Pewnie miał grubo ponad 100. Zdmuchnal ich jak zapalki frajer. Powinien posiedziec za to z polowe zycia łajza.

Moj Boze co za tragedia :( Wyrazy wspolczucia rodzinom [*]

Minimum 5 w kiciu i do końca życia bez prawa wsiądnięcia za kierownicę. Bandyta, Głupol.

I jak tu jeżdzić rowerem bezpiecznie ,uprawiam turystykę rowerową ale nie głównymi drogami bo strach .Nasza ścieżka rowerowa jest super przydałoby się do Rajgrodu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.