poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12579 wyświetleń

Zebrano ponad 4 000 zł

      W ramach „DNI GRAJEWA 2008” Fundacja na rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego prowadziła zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego na potrzeby szpitala w Grajewie. Celem kolejnej kwesty jest kontynuacja zbiórki funduszy na zakup nowoczesnego aparatu ultrasonograficznego. Pozwoli to zwiększyć dostępność badań ultrasonograficznych każdego rodzaju. Urządzenie takie, wyposażone w nowoczesne głowice, umożliwia uzyskanie dokładniejszych wyników i zbadanie wielu organów ludzkiego ciała. Może być wykorzystane do badań noworodków, jest niezastąpione  w diagnostyce chorób układu krążenia i neurologicznych. Posłuży pacjentom  ze wszystkich oddziałów szpitalnych, a także pacjentom przychodni specjalistycznych.

Z poważaniem
Zarząd i Rada Fundacji na rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego


Podczas ulicznej kwesty 29 czerwca 2008r udało się zebrać ponad 4000 zł.

Wpływy z przekazanego 1 % podatku za 2007 rok wyniosły prawie 90 tys. zł - tym samym na koncie Fundacji znajduje się już 185 tys. zł.


Ogromne podziękowania darczyńcom!

e-Grajewo.pl

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (2)

rok temu dowiedziałam sie że mam guza na piersi, więc jak najszybciej chciałam zarejstrować się na USG, w rejstracji dowiedziałam sie że nie ma miejsc. Ze strachu, bezsilności rozpłakałam sie i ze łzami w oczach poprosiłam panią pielęgniarkę żeby moze jeszce mnie zarejstrowała, zgodziła sie. będąc już na tych badaniach okazało sie że byłam jako 3 pacjetka przyczym te dwie inne to pielęgniarki!!!!
Nie będe tego komentować, wniosek nasuwa sie sam.

Nie rozumiem tego komentarza...To co? pielęgniarkę choroby omijają?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.