niedziela, 26 września 2021

Sport

  • 4 komentarzy
  • 6511 wyświetleń

Zdobywanie Jednostki 2014

 Zdobywanie Jednostki 2014


Cyklop, pompa, broń, biegacz to konkurencje, z jakimi  musieli się zmierzyć zawodnicy biorący udział w V MUNDUROWYCH MANEWRACH "Zdobywanie Jednostki".

Na terenie koszar byłej jednostki wojskowej, obecnie Zespołu Szkół Nr 2 im 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie, odbyły się zawody mundurowe. Do udziału w MANEWRACH zgłosiły się między innymi jednostki wojskowe, Straży, Policji, organizacji "Strzelec". W zawodach wzięły też udział drużyny młodzieży szkolnej z pobliskich szkół gimnazjalnych.

Patronat nad imprezą objęli: Starosta Grajewski oraz Prezes Towarzystwa Przyjaciół  9 PSK w Grajewie. Cel, jaki przyświeca imprezie to głównie integracja młodzieży ze środowiskiem wojskowym i innymi służbami mundurowymi, ale również wzbudzanie w młodych ludziach patriotyzmu do własnego Państwa i zdrowej rywalizacji zgodnej z zasadami "fair play”.
 

sobota, 25 września 2021

Jagiellonia - Lech Poznań 1:0

sobota, 25 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

Komentarze (4)

Strażacy górą brawo chłopaki

Z jakiej JW byli żołnierze?

Z 15 Brygady Zmechanizowanej z Giżycka.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.