czwartek, 13 czerwca 2024

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 11017 wyświetleń

Zdarzenie drogowe na ul. Wojska Polskiego

W Grajewie kierowca busa najechał na tył małego samochodu osobowego w okolicach przejścia dla pieszych. Dwie osoby zostały poszkodowane i przebywają aktualnie w szpitalu w Grajewie. 

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia.

 

e-Grajewo.pl

środa, 12 czerwca 2024

Grajewo. Amerykanie z wizytą w LO

Komentarze (16)

A gdzie ten bus?

/Gdzie jest strefa zgniotu?

Zgadujmy.. pieszy w okolicy pasów=paniczne hamowanie=ktoś się zagapił..

Widziałem większe wypadki

Ja studiów wielkich nie kończyłem ale stawianie koszy na śmieci przy samych pasach jest głupim pomysłem. Przykład - Idę mam śmieć w ręce chce wyrzucić, widzę jedzie autobus przed nim małym picanto i kobita która wie że trzeba zatrzymać się jeśli pieszy zbliża się do pasów bo kara jest sroga. Ja wybieram niesienie śmiecia przez miasto, wiele żywotów ludzkich uratowanych bo mi puszka w plecaku czy inne opakowanie nie przeszkadza by zanieść do domu. Łatwo być terrorystą - śmieć w ręce i świadomość że śmieci wyrzucamy do śmietnika.

Ludzie mogli zginąć a gawiedź mówi że widzieli tragiczniejsze wypadki, no cóż można im tylko życzyć aby te ciekawsze wypadki były z nimi w roli głównej

To jest potworne.

Tak to jest jak prawie wbiegają na przejścia z oczami w telefonach.

Ludzie co za bzdury piszecie. Był wypadek i kropka. Żadne ostre hamowanie a bus powinien zachować odległość taka by swobodnie reagować.

Mam nadzieję,że ludzie z tego wypadku dojdą szybko do zdrowia,czego im szczerze życzę.
Niekt?rzy tutaj piszą swoje teorie,i uważają się za ekspert?w w sprawie wypadk?w.
Policja jest od tego,i ustali przyczyny wypadku.

Malutki samochodzik nie hamował, poruszał się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. To bus jechał szybko i staranował samochodzik . To było tragiczne. Dzięki Bogu że ta dwójka przeżyła.
Ludzie pomyślcie że mogliście być na ich miejscu. Trochę empatii, jeżeli wiecie co to znaczy

A skąd wiesz czy bus jechal szybko ?, masz predkomierz w oczach jako świadek? Tak wina busa bez dwóch zdań ale takie samochody nie powinny być dopuszczone do jazdy,tym bardziej że można takim autem jedzic bez uprawnień .

Wypadki przy przejściach coraz więcej takich , tak jest jak ktoś nagle jedzie i hamuje przed przejściem bo nie wie czy ktoś chce przejść czy nie (często ten przechodzień sam nie wie co chce sam z sobą zrobić )

to i rowery skutery kłady itp. nie powinny być dopuszczone wszyscy są uczestnikami ruchu zwolnic bezpiecznie ominąć teraz adwokaci zarobią

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.