poniedziałek, 2 października 2023

Sport

  • 4 komentarzy
  • 12125 wyświetleń

Zawody w Szczuczynie

Szczuczyn, dn. 02-04-2005r. Hala Sportowa

"I Ty możesz zostać mistrzem”.

Piłka nożna halowa - uczniowie klas 5 i młodsi.

Miejsca:
I - Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo
II - Szkoła Podstawowa Szczuczyn
III - Szkoła Podstawowa Rajgród

Najlepszym zawodnikiem został Kamil Chudzicki Grajewo, najlepszy strzelec - Mateusz Zimiński Rajgród, najlepszy bramkarz - Mateusz Osytek Szczuczyn.


- Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Szczuczynie. Jestem działaczem Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZRYW”. Staram się współpracować z klubem Wissą i w ubiegłym roku razem z Maćkiem Marcinkiewiczem pomyśleliśmy, żeby zorganizować zawody halowej piłki nożnej klas V i młodszych „I Ty możesz zostać mistrzem”. Chcieliśmy aby tej młodzieży było dużo więc regulamin trochę skopiowaliśmy ze szkolnej piłki siatkowej, w każdej części meczu grają inni zawodnicy. W tym roku udział wzięli uczniowie szkół: SP Rajgród, SP nr 4 Grajewo, SP Szczuczyn. Zawody były ciekawe, jest to taki przegląd tego rocznika w naszym powiecie. Myślę, że wyrosną z nich kiedyś zawodnicy dla Warmii czy Wissy. Planujemy kontynuować to co roku, jeśli się uda stworzyć cykl powiatowy. Chcielibyśmy rozpocząć również w tym roku ligę powiatową piłki siatkowej szkół podstawowych dla dziewcząt. Rozmawiałem nawet z kierownikem MOSiR G-wo Panem Ryszardem Kuźmą, aby zawody mogły odbywać się na dużej hali w Grajewie - Krzysztof Jaworowski


e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (4)

Szkoła 4 jest najlepsza !!!!!!!

zgadzam sie chociaz jeszcze sp1 g-wo jest dobre

LUBIE JASKA POBOZY TO NAJLEPSZY ZAWODNIK:):)

nie maciek tylko Janusz Marcinkiewicz!!! Hahahahahahhahah

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.