Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13229 wyświetleń

Zasnął i uderzył w barierkę

W nocy z 03.10/04.10.2009 z soboty na niedzielę na ul. Kopernika w Grajewie kierowca samochodu osobowego marki Seat zasnął za kierownicą w wyniku czego uderzył w barierkę zabezpieczającą teren budowy mostu, a następnie uszkodził sygnalizator oraz agregat prądotwórczy. Dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.

O godzinie 3.10 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany, że na ul. Kopernika w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem osobowym marki Seat Leon, mieszkaniec gm. Sejny zasnął za kierownicą w  wyniku czego uderzył w barierkę, która zabezpieczała teren budowy mostu. Auto uszkodziło sygnalizator oraz agregat prądotwórczy, który spowodował zapalenie się pojazdu. Kierowca pojazdu nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała, a dwóch pozostałych pasażerów  z ogólnymi obrażeniami ciała zostało przewiezionych do grajewskiego szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia. - informuje KPP Grajewo

Komentarze (7)

z tego co ja zauważyłam sygnalizacja świetlna na moście nie działała prwidlowo. Byłam tam w trakcie udzielania pomocy poszkodowanym, którym pomagano wdostać się z płonącego seata. Szczęście, że ludzie z tego wypadku żyją... Szybkiego powrotu do zdrowia.

Musiał niezle grzać skoro nie zauważył znaków ostrzegawczych a nie tylko sygnalizacji świetlnej

Jak można nie zauważyć mostu w przebudowie, wcześniej nastawiane jest pełno znaków plus ograniczenia prędkości, jakby jechał 40km/h na pewno by się zmieścił

przecież wyrażnie jest napisane ,że kierowca zasnął ,dlatego nie zauważył , ludziska czytajcie uwazniej!!!!!!!!!szok

ciekawe czy zapłacił za zniszczone barierki ? W Polsce nikt za to nie płaci

Okazało się że zasnął i wszystko jasne

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.