wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 2899 wyświetleń

Zaproszenie na debatę wyborczą (18.04)

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (10)

Ciekawe... czy się pojawi czy nie... ;) to rozwiąże wiele wątpliwości wśród mieszkańców i jeśli nie pojawi się dylemat wyboru zostanie rozwiązany... I dobrze... ;)

Do Adijos nie musi wszystko zostało powiedziane.... Gołym okiem widać czego w Grajewie brakuje...

Pan Maciej najpierw wydaje oświadczenie, że interesuje go debata tylko z udziałem mieszkańców, a potem konsekwentnie jej unika. Najwyższy czas Panu Maciejowi podziękować. Nie potrzebny nam Burmistrz, który już na etapie kampanii wycofuje się ze swoich słów i boi się Mieszkańców.

Do Ola jeśli Bednarko chce tak zmieniać to niech przyjdzie, przyszły burmistrz nie powinien bać się konfrontacji z mieszkańcami.

Niektórzy próbują wywierać wrażenie, że brak udziału w debacie przesądza losy brakującego kandydata. Co za głupia socjotechnika.

A mi się nie podoba, że p. Bednarko unika debaty. /

Do Koleżanka pan Maciej Bednarko już miał spotkanie wczoraj i mądrze prawił kto chciał to był obecny pan Burmistrz też mógł przyjść ... Nie musi iść do kina pan Maciej B. Nie ma parcia na szkło i debaty a tym bardziej się afiszować pozdrawiam

Do Mieszkaniec. Czytac trzeba dokladnie. Wczoraj 17/04 byla debata w dworku Viktoria.

To co zrobiono w mieście to nie tylko zasługa pana Dariusza więc po co ta debata

Obejrzałam debatę on-line. Jestem pod ogromnym wrażeniem osoby burmistrza. Prawie dwie godziny mówił o naszym mieście. Nie znam osobiście ale jestem pozytywnie zaskoczona. Dziękuję za możliwość obejrzenia debaty.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.