poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 6503 wyświetleń

Zapisy na letnie rekolekcje

Drodzy mieszkańcy Grajewa i okolic zachęcamy, abyście planując letni wypoczynek dla swoich rodzin wzięli pod uwagę propozycję rekolekcyjną Ruchu Światło-Życie.

Dzieci, młodzież i rodziny mają okazję aby połączyć czas rekreacji z formacją duchową. Pięknym owocem tych piętnastodniowych rekolekcji jest wzrost wiary i zaangażowania w życie wspólnoty kościoła.  Propozycja ta skierowana jest również do tych dzieci, młodzieży i rodzin,  którzy przeżywają kryzys wiary i sensu życia, a przez to oddalili się od kościoła.

Ruch Światło-Życie co roku dba, aby te rekolekcje były atrakcyjne programowo i cenowo. W programie zawarte są akcenty formacji duchowej i turystycznej. Koszt wypoczynku to tylko 530 zł na terenie naszej diecezji dla dzieci i 800 zł w górach dla młodzieży. Zapewniamy wyżywienie, noclegi i ubezpieczenie.

Terminy turnusów podane są na plakatach, ulotkach i stronach internetowych.

Przedział wiekowy dopasowany jest tak aby grupa osób była w tym samym wieku co ułatwia integrację i przekaz ważnych spraw katechetyczno-wychowawczych.

Informacje i zapisy na www.lomza.oaza.pl

Ks. Dariusz Niewiński

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

niedziela, 3 grudnia 2023

Rodzinne spotkanie z Krówką Matyldą

Komentarze (2)

Piekny wyjazd i miłe wspomnienia !! W tym roku także wyślę swoje dziecko na taki wyjazd (zmieniło się na lepsze) Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.