Sport

  • 5 komentarzy
  • 12631 wyświetleń

Zapaśnicy z Grajewa na topie

         
          W dniach 19-20.02.2010 roku w Warszawie odbył się II Puchar Polski Seniorów w zapasach stylu klasycznego.

          Województwo podlaskie reprezentowało 9 zawodników Klubu Sportowego "PODLASIE" Białystok, tj. Łukasz Piwowarczyk, Maciej Michalski, Mateusz Kropiewnicki, Rafał Obrycki (wcześniej MOSiR Grajewo), Dariusz Ryżykow, Robert Łaguna (wcześniej MOSiR Grajewo) , Adam Kosmaczewski (wcześniej MOSiR Grajewo), Konrad Paszkowski (wcześniej MOSiR Grajewo) oraz Robert Wajszczuk. Drużynowo zawodnicy zdobyli 8 miejsce na 20 startujących ekip, a o medale otarli się Maciej Michalski, Adam Kosmaczewski i Konrad Paszkowski, którzy zajęli piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych.

          Trenerem w/w zawodników sekcji zapaśniczej KS "PODLASIE" Białystok jest Władysław Kierdelewicz. Cieszy fakt, iż wychowankowie z Grajewa nadal godnie reprezentują nasze województwo.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Grzegorz Zańko

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

czwartek, 18 kwietnia 2024

PARTA 1951 Szepietowo - WARMIA Grajewo 1:3

Komentarze (5)

Gratulacje dla Grajewa i szkoda że nie mają takiego trenera jak pan Grzesiek Zańko bo wtedy odnosili by sukcesy dla swego miasta a nie rozsławiali Białystok.

"o medale otarli się " i to jest sukces niejeden zawodnik z grajewa z różnych klubów ociera sie o podium i nic z tego nie wynika,.

^^ ahahaha^^rozsławiali Białystok? chlopie cos ci sie pomylilo, trzeba sie rozwijac w nowych klubach a nie sie kisic w jakichs malych miescinach takich jak Szczuczyn, ja tam do Szczuczyna nic nie mam , ale sa lepsze kluby niz jaka Gwiazda Szczuczyn, łeee ahahah

Trener Zańko jest bardzo dobrym trenerem, ale zgadzam się z zapasiorem, po co kisić się w małych mieścinach, kiedy w większych miastach jest większa szansa na sukces?
Panowie, gratulacje!

Gratuluję chłopakom lepsze to nisz nic prawda!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.