Warto przeczytać

Żaluzje drewniane - jak o nie dbać, żeby długo służyły? Eksperci podpowiadają

Właśnie zastanawiasz się nad wyborem żaluzji drewnianych? Chcesz, aby przez długi czas zachowały swój niepowtarzalny wygląd? Doskonale się składa! W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych porad wskazujących, jak dbać o żaluzje oraz na co zwrócić uwagę przed ich zakupem, aby zyskać wytrzymały produkt na długie lata. Czytaj dalej i dowiedz się więcej! 


Sprawdź, jak prawidłowo czyścić żaluzje, aby ich nie uszkodzić. Kilka cennych rad w pigułce


Aktualnie można zauważyć rosnące zainteresowanie żaluzjami drewnianymi. Nie ma się czemu dziwić, w końcu ich elegancki wygląd pasuje do niemalże każdego wnętrza. Pojawia się jednak kluczowe pytanie – czym i jak czyścić żaluzje drewniane, aby na dłużej zachowały swój nieskazitelny, niczym nienaruszony wygląd? Już śpieszymy z odpowiedzią! Drewno ze względu na swoje właściwości wymaga odpowiednich metod czyszczących. Z pewnością odradzamy mycie go ścierką nasączoną dużą ilością wody. Może ona spowodować, że drewno napuchnie i zacznie pękać. Doskonale w tym przypadku sprawdzą się suche bądź lekko wilgotne ściereczki z mikrofibry. Z reguły sama woda wystarczy do usunięcia kurzu, ale co kiedy na żaluzjach pojawiły się innego rodzaju zabrudzenia? Chcąc je usunąć postaw na delikatne preparaty, najlepiej te przeznaczone do czyszczenia drewna. Silne, chemiczne środki czyszczące mogą wniknąć w strukturę drewna, doprowadzając do jego uszkodzenia lub co gorsza, w wyniku ich działania mogą pojawić się nieestetyczne odbarwienia. Zdradzimy Ci pewien sekret - przy żaluzjach drewnianych postaw na stosowanie jak najprostszych metod czyszczących


Wybierz rolety od sprawdzonego producenta! Wysoka jakość gwarantowana


Jak widzisz, dbanie o żaluzje drewniane nie należy do najtrudniejszych czynności. Jednak samo dbanie to nie wszystko. Trzeba wiedzieć, jak spośród tak szerokiego wyboru, jaki jest na rynku wybrać te wyróżniające się najwyższą jakością. Zwróć uwagę na materiał użyty do produkcji. Zdarzają się producenci, którzy zamiast naturalnego drewna stosują materiały drewnopodobne. Dodatkowo weź uwagę na sposób montażu. Żaluzje drewniane, jakie oferuje firma Lotari, można przymocować zarówno do ściany, jak i do sufitu. Decyzja należy do Ciebie! Ten jeden z najbardziej uznanych producentów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim dokłada wszelkich starań, aby wychodzące spod jego rąk żaluzje spełniały potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oczywiście do produkcji stosuje naturalne drewno o niepowtarzalnym i oryginalnym wyglądzie. W asortymencie znajdziesz żaluzje drewniane w różnych odcieniach. Preferujesz jasne modele, czy jednak jesteś miłośnikiem ciemnego, eleganckiego drewna? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spełnił swoje wizje! Nie zastanawiaj się dłużej i poznaj ofertę w atrakcyjnej cenie dostępnej na każdą kieszeń!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.