wtorek, 9 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

Zakończenie roku szkolnego w ZS w Wojewodzinie

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł w końcu oczekiwany dzień 24.06.2022 r. czyli zakończenie roku szkolnego. Jak powiedział poeta: „Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija”.

My mamy bagaż doświadczeń i wspomnień. I to zostanie z nami na zawsze. Teraz nadszedł czas na zasłużone nagrody i wyróżnienia ! Na uroczystości zakończenia roku szkolnego nie zabrakło dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców.

Podczas akademii zabrała głos pani dyrektor Julia Klaudia Ksepko-Kurkowska oraz przewodniczący SU Oskar Parchucik dziękując za ten rok i życząc wszystkim odpoczynku, bezpiecznych i udanych wakacji. Następnie rozpoczęła się najbardziej oczekiwana przez uczniów chwila wręczania świadectw i nagród. Na początek zaproszono na środek uczniów, którym wręczono świadectwa z „czerwonym paskiem”, nagrody za średnią 4,0 oraz ze 100% frekwencją.

Dyplomy za najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych oraz praktyk zawodowych wręczyli uczniom pani Dyrektor oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych.

Podziękowania, dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali uczniowie za działalność w kole wolontariatu oraz w Samorządzie Uczniowskim.

Całej społeczności szkolnej po ciężkiej i wytrwałej pracy należy się zasłużony odpoczynek. Wszystkim życzymy spokojnych, radosnych, a przede wszystkim słonecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu...

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.