UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Kraj

Zaginął 91-letni białostoczanin


Policjanci z III białostockiego komisariatu szukają zaginionego 91-letniego mieszkańca miasta.

Mężczyzna w minioną niedzielę (3.07.2011 r.) wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

BOROWSKI Kazimierz, lat 91
s. Michała i Michaliny
ur. 20.02.1920 r.
zam. Białystok, ul. Wspólna 26 m 1
Rysopis: wzrost 175 cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy siwe średniej długości zaczesane do tyłu, oczy piwne, twarz szczupła pociągła, uszy duże odstające, nos średni prosty.

Ubrany był w: kapelusz w szarą kratę, szalik w szaro-niebieską kratę, zapinaną na zamek brązową kurtkę bez kaptura długości ¾, niebieskie dżinsowe spodnie z podwiniętymi nogawkami oraz zapinane na rzepy brązowe pantofle
.

Mężczyzna lubił spacery po lesie w okolicy ulicy Kawaleryjskiej za stacją paliw. Miał przy sobie chusteczkę, grzebień i lusterko.


Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komisariatem III Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 32 44 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997, bądź komórkowy 112 – informuje KWP w Białymstoku


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.