niedziela, 21 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 8043 wyświetleń

XXI Konkurs Piosenki

Miejski Dom Kultury w Grajewie zaprasza solistów do udziału w XXI Regionalnym Konkursie Piosenki pod patronatem Adama Kiełczewskiego – Burmistrza Miasta Grajewo. Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej MDK w dniu 27.04.2014r. o godz 10.00.

Szczegóły w regulaminie oraz biurze MDK  pod numerem tel. 86 272 29 91 wew. 18

Komentarze (3)

pod patronatem burmistrza adama kiełczewskiego???? wszędzie musi się podpisywać?? za żadnego burmistrza nie było takie żenady!!!!!!!! wszędzie gdzie trochę wyborców musi się wtrącić!!!! co burmistrz ma wspólnego z takimi konkursami.

Grajewianka, a co Tobie nie pasuję ? Z grajewiakami, niektórymi to tak jest. Jak burmistrz nic nie robi narzekają, jak coś robi też narzekają, co za chore społeczeństwo. To właśnie takie osoby tworzą chory obraz Grajewa. Wstydźcie się! Z mojej strony bardzo mnie to cieszy, że p. burmistrz Adam Kiełczewski podpisuję się pod takimi konkursami, przynajmniej czuć obecność i wsparcie ze strony miasta dla młodych i utalentowanych ludzi. Pozdrawiam.

chyba nie znasz znaczenia słowa "patronat" @raykon

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.