sobota, 13 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 8270 wyświetleń

Wyróżniony pianista z Grajewa

Krzysztof Kindeusz z Grajewa zdobył wyróżnienie na IV Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. W. Lutosławskiego w Zambrowie.


W konkursie brało udział 70 pianistów ze szkół muzycznych z całej Polski a także z Litwy i Białorusi. Rywalizacja przebiegała w trzech grupach wiekowych: uczniowie szkół muzycznych I stopnia oraz klasa I i II szkół muzycznych drugiego stopnia. Przesłuchania odbywały się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. W. Lutosławskiego w Zambrowie. W każdej kategorii utworem obowiązkowym była kompozycja Witolda Lutosławskiego oraz innego kompozytora polskiego.

Krzysio jest uczniem trzeciej klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. J.S.Bacha w Grajewie. Nauczycielem młodego pianisty jest pan Piotr Wilk. To kolejny sukces tego ucznia, w ubiegłym roku również był laureatem konkursów fortepianowych.

Gratulujemy!

Komentarze (3)

Gratulacje, obyś dalej rozwijał talent :)

Gratulacje dla Krzysia.Utalentowany i bardzo pracowity.Życzę Ci dalszych sukcesów.

młody ma coś w sobie nie zatrać talentu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.