Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 7552 wyświetleń

Wypił w sklepie 1,5 litra wódki i wyszedł

Do 10 lat pozbawienia wolność grozi 40-latkowi podejrzanemu o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w jednym ze sklepów w Brańsku ukradł dwie butelki wódki, a następnie chciał wyjść ze sklepu. Na jego drodze stanęła pracownica ochrony i próbowała go zatrzymać. 40-latek poturbował kobietę, po czym uciekł. Niespełna pół godziny po zgłoszeniu mężczyzna wpadł w ręce policjantki z posterunku w Brańsku. Okazało się, że ten sam 40-latek kilka dni wcześniej wypił w sklepie alkohol, za który nie zapłacił. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej, a dodatkowo odpowie za kradzież.

 

Wczoraj przed południem bielski dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży wódki w jednym ze sklepów na terenie Brańska. Na miejsce pojechała policjantka z posterunku w Brańsku. Mundurowa ustaliła, że mężczyzna zabrał dwie półlitrowe butelki wódki o łącznej wartości blisko 60 złotych. Mężczyzna schował alkohol do kieszeni kurtki i wyszedł ze sklepu. Wówczas pracownica ochrony próbowała zatrzymać złodzieja, ale ten wyzwał kobietę, wykręcił jej rękę i odepchnął, po czym uciekł. Pomocny w ustaleniu wizerunku podejrzanego okazał sie monitoring. Policjantka zaczęła szukać mężczyzny na ulicach Brańska. Niespełna pół godziny po zgłoszeniu policjantka zauważyła podejrzanego, który siedział przed innym sklepem. Na miejsce przyjechali policjanci z patrolówki i 40-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas czynności okazało się, że kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna schował się pomiędzy sklepowymi półkami i wypił łącznie ponad litr wódki, za którą nie zapłacił. Kradzież ujawnili kilka dni później pracownicy sklepu po przejrzeniu monitoringu. Wczoraj 40-latek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie dodatkowo za kradzież wódki o łącznej wartości blisko 80 złotych.  - informuje KWP w Białymstoku

Komentarze (10)

Do Księgi Guinnessa z nim, a nie za kratki. Ten naród to coś wyjątkowego w skali świata. Kradną od nizin do samej wierchuszki i biją rekordy w pijaństwie.

zamiast szukac pedofili to goscia co flaszke zabral aresztuja

Debile. Miejcie swój sklep i pozwalajcie pijakowi kraść wasz towar. Zobaczymy jak długo pociągnięcie.

P Kasia na to wygląda poza polskie nie widzi .Nie wiesz co za granicą się dzieje to co komentujesz .Ładnie opisane ten naród masakra.Nie podoba się to droga wolna.

Wolała bym artykuł o złodziejach co kradną miliony i ile im za to grozi ?

I żeby komentarz wczesniejszy był dodany a nie usuwany.

Mają rozmach te sądy, straszne przestępstwo, że aż 10 lat chłop dostanie, brawo polskie sądy,brawo!

To nie sądy ustalają prawo tylko Sejm.

10 lat ? Dobre ze nie kara śmierci!
Co za bzdury!!!!!

No to już kompletny upadek dobrych obyczajów. To ekspedientka nawet chłopu kromki chleba nie podała na zakąskę. Wstyd!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.