Kultura i rozrywka

"Wyśpiewany sukces"

13 lutego 2011 r. w Goniądzu odbył się Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej.


ADRIANA KANIA  uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie. Wykonała utwór  z repertuaru Ani Dąbrowskiej pt.: "Trudno mi się przyznać”  i zakwalifikowała się do koncertu laureatów. W swojej kategorii wiekowej Ada zdobyła - I MIEJSCE.

 Jury Regionalnego Konkursu Piosenki Walentynkowej wręczyło zwyciężczyni nominację kwalifikującą do reprezentowania regionu w XI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier 2011" w Suwałkach. Nominacja upoważnia do bezpośredniego udziału w Festiwalu (bez konieczności wysyłania własnych nagrań do wstępnej oceny, na podstawie których są zakwalifikowani uczestnicy festiwalu).

Poziom konkursu był bardzo wysoki, tym bardziej ogromne gratulacje należą się Adrianie oraz instruktorce śpiewu pani Beacie Urszuli Dawid – nauczycielce muzyki ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie.


Gratulujemy e-Grajewo.plśroda, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.