sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 14696 wyświetleń

Wypadek na drodze nr 65

19.04.2008r. odcinek Mońki - Białystok

Do wypadku doszło w sobotę tuż przed godzina 10:00. Kierowca opla z przyczepką jadąc od strony Dobrzyniewa w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i tam zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka fordem escortem. Ford w wyniku uderzenia zjechał do przydrożnego rowy. Ranna w wypadku została jego pasażerka, kobieta trafiła na oddział chirurgii szpitala wojewódzkiego w Białymstoku. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
 
mł.asp. Kamil Tomaszczuk
Zespół Prasowy
KWP w Białymstoku

sobota, 29 stycznia 2022

Klub Konfederacji zaprasza na spotkanie

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

Komentarze (5)

ludzie jedzjcie troche pomalej moze to dłurzej zajmie ale dojedziecie cało na miejsce mało wam jednej tragedji

tragedia to Twoja ortografia Gucio, ale masz racje.

Omg, Gucio Ty wstydź się! Polskiego się nie uczułeś ?

Cześć >gucio Masz dużo racji pisząc: >... jedźcie wolniej, a chociaż to więcej czasu zajmie, to do celu zdrowi i cali dojedziecie<. Bardzo słusznie miły kolego, bardzo słusznie! Gucio, tobie też będzie przyjemniej żyć, bo nie będziesz musiał omawianej poprzednio przez ciebie, spalarni budować i tragedii nowych przeżywać. A tym czasem podpieraj się stylem, formą i trzymaj się ochoczo słownika ortograficznego, a nie upadniesz. Hi!

A na miejscu został zderzak...przejeżdżałam tam dziś.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.