piątek, 22 października 2021

Warto przeczytać

Wynajem ładowarek teleskopowych w województwie mazowieckim

Wynajem ładowarek teleskopowych w województwie mazowieckim

Ładowarka teleskopowa to pojazd, który znajduje swoje szerokie zastosowanie nie tylko w branży budowlanej. W województwie mazowieckim można znaleźć wiele firm, które oferują swoim klientom wynajem ładowarek teleskopowych. Jedną z nich jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, która wynajem ładowarek teleskopowych oraz innych pojazdów i maszyn podnośnikowo-dźwigowych realizuje już od wielu lat. Do jakich zadań można wykorzystać ładowarki teleskopowe? Jak wynająć ładowarkę z teleskopem? Zapraszamy do lektury.


Ładowarka teleskopowa - zastosowanie

Ładowarka teleskopowa to pojazd, który składa się przede wszystkim z podwozia, zazwyczaj kołowego, kabiny operatora i teleskopowego wysięgnika, na końcu którego osadzone są np. chwytaki do drewna, widły, łyżka, kosz osobowy itp. Jest to pojazd służący do transportu bliskiego, do podnoszenia i przenoszenia różnych towarów i ładunków, a także pracowników. 

Nowoczesna ładowarka teleskopowa na wynajem może być wyposażona w bogaty osprzęt dodatkowy, tj. widły, chwytaki do drewna, siewnik, pług, kosz osobowy czy żurawik. Dzięki temu może spełniać funkcję kilku innych maszyn i pojazdów. Może zastąpić np. ciągnik, siewnik, pług, podnośnik koszowy czy wózek widłowy.

Ładowarki teleskopowe kołowe mogą różnić się między sobą np. rodzajem podwozia czy rodzajem wysięgnika.

Z uwagi na bogate wyposażenie dodatkowe, ładowarki teleskopowe mogą pełnić naprawdę wiele funkcji. Doskonale sprawdzają się w budownictwie, rolnictwie, leśnictwie i przemyśle przy takich pracach jak chociażby:

  • prace leśne, m.in. transport ściętych drzew
  • prace w tartakach
  • prace na magazynach i dużych placach magazynowych
  • transport bali i snopów siana i słomy
  • transport paszy dla zwierząt
  • prace pługa, siewnika
  • prace ciągnika
  • podnoszenie i przewóz palet z towarami, materiałami budowlanymi jako wózek widłowy
  • prace podestu roboczego / podnośnika koszowego
  • wiele innych

Warto dodać, że operatorzy ładowarek teleskopowych muszą posiadać stosowne uprawnienia UDT do obsługi tychże pojazdów. Jeden dokument uprawnia do obsługiwania ładowarki z różnorodnym wyposażeniem dodatkowym, a więc nie potrzeba dodatkowych uprawnień na ładowarkę pełniącą funkcję podnośnika koszowego czy wózka widłowego. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, dlatego coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z ładowarek teleskopowych.


Wynajem ładowarek teleskopowych w województwie mazowieckim

Z uwagi na szerokie zastosowanie ładowarek teleskopowych i rosnące zapotrzebowanie na ich pomoc, coraz bardziej rozwija się oferta usług wynajmu ładowarek teleskopowych. W województwie mazowieckim można znaleźć co najmniej kilka firm, które świadczą usługi ładowarką teleskopową. Jedną z wiodących jest firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, która oferuje wynajem ładowarek z teleskopem i ładowarek obrotowych klientom indywidualnym i firmom poszukującym podwykonawców.

Wynajem ładowarek teleskopowych w Płocku, Warszawie, Piasecznie, Radomiu, Pruszkowie i okolicach cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Firma znana również jako Podnosimy.pl nie narzeka na brak zleceń. Oferowane przez firmę ładowarki wynajmowane są do realizacji krótkich zleceń, jak również na dłużej.

Aby wynająć ładowarkę teleskopową wraz z profesjonalną obsługą, wystarczy skontaktować się z firmą Dźwigi i Podnośniki i ustalić szczegóły współpracy. Ładowarki dostępne są przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

W ofercie firmy dostępne są ładowarki teleskopowe i ładowarki obrotowe typu ROTO o zasięgu do 21 metrów.

W przypadku większych zleceń i długotrwałej współpracy, Dźwigi i Podnośniki oferują swoje ładowarki teleskopowe w Łodzi, Lublinie, Włocławku, a nawet na terenie całego kraju.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa, www.podnosimy.pl - Warszawa, Radom, Płock, Lublin, Pruszków, Łódź, Piaseczno, Włocławek i okolice

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.