czwartek, 18 sierpnia 2022

Oferty i promocje

"Wymarzony Łaciaty Świat"

    Szkoły podstawowe, przedszkola i gimnazja z terenu całej Polski mogą wziąć udział w konkursie pod nazwą "Wymarzony Łaciaty Świat". Jego organizatorem jest Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol i producent opakowań Tetra Pak.

 

Celem konkursu jest inicjowanie wśród uczniów pomysłowości i artystycznych form wyrazu oraz propagowanie nawyku codziennego picia mleka. Konkurs skierowany jest do placówek, w których realizowany jest program "Mleko z Klasą”, a dzieci spożywają codziennie kartonik mleka Łaciate. Konkurs rozpoczął się 6 lutego i potrwa do 7 maja br. Do tego czasu można nadsyłać prace konkursowe – plastyczne kompozycje przestrzenne stworzone z opakowań po mleku Łaciate o poj. 250 ml. Prace mają mieć charakter grupowy i powstawać pod okiem nauczycieli. Najładniejsze i najoryginalniejsze prace zostaną nagrodzone, a jest o co walczyć, bowiem nagrody są bardzo atrakcyjne: rowery, laptopy, odtwarzacze MP4, aparaty cyfrowe, iPody i plecaki. Nagrody przewidziano dla uczniów – autorów prac, ale także nauczycieli, pod których okiem nagrodzone prace powstały. Nagrody przypadną również szkołom, z których pochodzić będą zwycięskie prace.

I nagroda dla szkoły to zorganizowanie w niej przez organizatorów konkursu atrakcyjnej imprezy plenerowej, II i III nagroda to pakiety pomocy dydaktycznych.


SM MLEKPOL to największa polska spółdzielnia mleczarska. Jest również największym dostawcą mleka do szkół w mechanizmie „Szklanka mleka”, dzięki któremu dzieci bezpłatnie mogą wypijać w szkołach białe mleko. MLEKPOL to producent znanych i cenionych przez konsumentów marek: ŁACIATE, MILKO i MAZURSKI SMAK.  Spółdzielnię tworzy 12 zakładów usytuowanych na terenie całej Polski.

wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.