środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 8492 wyświetleń

Wybór szkoleniowca

Posiedzenie zarządu KS Warmii Grajewo w dniu 4 lipca nie doprowadziło do wyboru szkoleniowca na kolejny sezon.

„Jest wielu kandydatów na objęcie posady trenera w Grajewie, między innymi jest moja kandydatura. Moje stanowisko jest jasne i proste, jeżeli KS Warmia Grajewo chce walczyć o awans do III ligi, wtedy podejmuję "rękawicę" i chcę pracować w tym klubie! Jeżeli Warmia nie walczy o awans, wtedy nie podejmuję „rękawicy”. Wszystko zatem zależy od prezesa i zarządu kluby, czy będzie dopinał budżet. Jeśli będą postawione cele, wtedy będziemy mogli rozmawiać o szczegółach. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w IV lidze.”
- Pozdrawiam Piotr Zajączkowski.

Komentarze (8)

bez komentarza

moje zdanie jest takie zajac jest ok.trzeba dac mu prace ale tez trzeba wywalic tych ktorzy sprzedawali mecze i pozyskac nowych.i wierze w to ze pan.Zolnik tez tak uwaza z powazaniem kibic

buuuhahabuhaha. Co za beszczelność i nie takt. Aktualna sytuacja Warmii jest w dużym stopniu zasługą tego Pana, a jak widzę ktoś chce jeszcze dyktować waruneczki. Tak na marginesie, ciekawi mnie kto wpłynął aby ten tendencyjny artykulik pojawił się na portalu. Widać jak na dłoni, jak się zachowali skaperowni przez P. Zajączkowskiego psełdo zawodnicy np. wincel i soska. Pewnie nową ofertę pracy ze Startpodłogi otrzymali przedwczoraj. Było sianko i układziki było granko.Hahaha. Pozdrawiam. Może będzie normalnie.

jak to kto wpłynął -prezes...portalu :) akurat sam sobie stawia warunki;
pozdr

a co wy macie do trenera - to tak jak rodzice mają do nauczycieli, że młodzi sie nie uczą! trenował i mieli grać , a nie sprzedawać!

oj ciężko będzie znależść dobrze płatną pracę,...

"wtedy podejmuję "rękawicę" i chcę pracować w tym klubie! Jeżeli Warmia nie walczy o awans, wtedy nie podejmuję „rękawicy",to słowa Pana trenera,no cóż wypada dodać..........KONCZ WASC WSTYDU OSZCZĘDZ

popatrzcie jak na tym zdjęciu uśmiecha się pięknie ..Co ten artykuł robi na tej stronie i dlaczego Zając ma do tego aż tak wielkie prerogatywy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.