sobota, 13 kwietnia 2024

Sport

Wspólne bieganie

MARATONKA ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO BIEGANIA


    Od lat w naszym środowisku Klub Sportowy Maratonka robi dużo, by rozbiegać miasto i propaguje bieganie jako najtańszą i najzdrowszą formę uprawiania sportu.


       Okazją do sprawdzenia tego stwierdzenia jest bieg w Rudzie na dystansie od 100 m do 8000  m na leśnych trasach w środę 26 czerwca. Podczas biegu nikt nie będzie mierzył czasu, a chodzi o spróbowanie swych sił wraz z biegaczami Maratonki, którzy służyć będą radą jak pobiec. Po biegu planowane jest ognisko (własne kiełbaski).
     Początek o godz. 18.oo.

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Rudzie, a organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych bez względu na wiek i umiejętności.

 

 

 

ZAPROSZENIE NA II BIEG RODZINNY  
    W niedzielę 30 czerwca w ramach Dni Grajewa na boisku przy Klubie Hades odbędzie się II Bieg Rodzinny, który będzie świetną okazją do wspólnego rodzinnego biegania i sportowego rozpoczęcia rodzinnych wakacji. Jego organizatorami są Klub Sportowy Maratonka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    W biegu udział może wziąć rodzina, która na starcie pojawi się w minimum trzyosobowym składzie np. mama, tata i dziecko. Ale może to być również  babcia czy dziadek z wnukami lub inny rodzinny skład. Przed startem nikt nie będzie sprawdzał wieku czy sportowych umiejętności. Nikt też nie będzie mierzył czasu czy na mecie wypatrywał najszybszego biegacza. Liczy się udział i wspólne rodzinne bieganie. To dobry czas na sportowe rozpoczęcie rodzinnych wakacji.
     Dla uczestników przygotowano trasę wokół boiska Hades, a jedno kółko liczy sobie ok. 330 m.  Nie ma określonego dystansu. Każda rodzina sama zdecyduje czy pokona jedno czy kilka okrążeń.
    Bieg rozpocznie się o godz. 12.oo, a organizatorzy będą czekać na chętnych od godz. 11.30 na ławeczkach przy boisku Klubu Hades.

 

 


                                                                                                                                           WJ.

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.