piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2099 wyświetleń

Wpadł na nielegalnej produkcji alkoholu

Wpadł na nielegalnej produkcji alkoholu

Funkcjonariusze z Siemianówki weszli na jedną z posesji w gminie Narewka. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 62-latek nielegalnie wytwarza alkohol. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W trakcie przeszukania posesji, w jednym z pomieszczeń gospodarczych mundurowi znaleźli i zabezpieczyli aparaturę służącą do produkcji alkoholu, 200 litrów fermentującego zacieru, a także 125 litrów wytworzonego przez mężczyznę bimbru o mocy ok 50%.


62-latek usłyszał już zarzuty. Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (2)

To detalista - naciągnął skarb państwa na 10 tys. zł - jeszcze kilku takich muszą złapać w ciągu miesiąca by ich pensje się zwróciły :)

XYZ, a dlaczego naciągnął, bo niby podatek. Żadnego składnika nie ukradł. To rząd kosi podatki ile da się, a potem dotuje swoich. To są prawdziwi naciągacze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.