Kultura i rozrywka

"Word Perfect" w Jedynce

II edycja "Word Perfect" w Jedynce

    24 maja w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie miała miejsce II edycja Międzygimnazjalnego Konkursu z Języka Angielskiego p.t. "Word Perfect", którego organizatorem była nasza szkoła.

    Do konkursu przystąpiły szkoły z regionu: Publiczne Gimnazjum nr 1, Publiczne Gimnazjum nr 2 i Publiczne Gimnazjum nr 3 z Grajewa oraz Gimnazjum ze Szczuczyna. Uczniowie w trakcie konkursu mogli zmierzyć się z testem, w którym sprawdzano znajomość słownictwa. Następnie rywalizujący przeszli do rundy drugiej, w której mogli losować pytania z zakresu leksyki angielskiej.

    Po wymagających konkurencjach przyszedł czas na werdykt:

I miejsce w konkursie zajęło Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie;

II miejsce Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie,

III miejsce Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie.

Uczniowie mieli okazję wykazać się umiejętnościami, wiedzą i znajomością języka angielskiego. Wszyscy zaś biorący udział w konkursie mogli wymienić się doświadczeniami. Nie było przegranych – każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrody rzeczowe i dyplomy.

    Organizatorami konkursu - II edycji Międzygimnazjalnego Konkursu z Języka Angielskiego p.t. "Word Perfect" byli nauczyciele języka angielskiego ZSM nr 1 w Grajewie: p.Agnieszka Galanty, p.Agnieszka Wilczewska i p.Izabela Bołtruczuk.

fot.Iwona Lewszyk(ZSM nr1)

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.