poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 53 komentarzy
  • 14391 wyświetleń

"Wolnoć Tomku w swoim domku"


Wspólnota budynku wielorodzinnego nr 16 na os. Południe w Grajewie zdecydowała o powiększeniu parkingu przy bloku.


Oprócz zwiększenia miejsc parkingowych, z czego cieszą się mieszkańcy, zarządca prawdopodobnie ma zamiar ogrodzić cały teren wokół budynku. Lokatorzy mają dostawać się na posesję dzięki zdalnie sterowanej bramie.


fot. e-Grajewo.pl

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (53)

a po co to komu?

bez komentarza

Grajewo... otwierane na e-pilota. To jest prawdziwe miasto!

w bloku obok będzie lepiej most zwodzony i fosa dookoła bloku

Andrzej Z. i lokator wyraźnie określa potrzebę tej chytrej albo egoistycznej robótki. Może mieszka tam jakiś obibok jako liszka na szlachetnym drzewie. Co on chce inny tego nawet nie wie. Są też tacy, co należą do Rady aby szukać tam coś dla siebie. Uciekną jak załatwią sprawki.

i bardzo dobrze.

Prawo do własności jest jednym z podstawowych praw człowieka. I nic wam do tego, robią na swoim. A tytuł prowokacyjny, jakby sołtys komuś wlazł w szkodę.

Instruktorze pilotażu przejrzyj na oczy dziś krowy doi się na pilota. Chyba że mieszkasz w siedemnastce.

Kurde co tu się dzieje jak nie na ulicy targowej to teraz tutaj się ogradzają dziwny kraj -_-
I weź tu żyj normalnie gdzie wszędzie paranoja i strach

W innych, szczególnie większych miastach, od dawna jest praktykowane takie rozwiązanie.

niech wszystkie bloki ogrodzą drutem kolczastym przyjadą wycieczki oglądać nowe getta

a reszta niech się patrzy i uczy jak można działać a nie utrzymywać nieprzyjemnych darmozjadów ze spółdzielni ludzie łączmy się we wspólnoty

A może zabierzcie jeszcze wioskę idiańską dla dzieci, brak słów.

głupota istna z tym ogradzaniem, parking rozumiem ale to to już przesada. haha wielki apartamentowiec.

W innych miastach tak jest i nikt pod blok nie przychodzi po sąsiedzku z pieskiem.ok!

na Broniaku też są takie plany

wybudujcie sobie pałace i tam się szarogęście-chyba to jest osiedle a nie cyrk,kto na takie zachcianki pozwala,wybudujcie blok za miastem i tam ogrodzcie,a nie w ogóle bloków,jak to wygląda-szyderstwo dla miasta,czy nie ma na tą ludzką głupotę sposobu?

Naoglądali się tego w wielkich miastach i chcą być nowocześni.

Ciekawi mnie jedno , czy pieski z tego bloku będą załatwiać sie w tym ogrodzeniu , czy będą wypuszczane pod inne bloki.

Ale macie używanie,co ? Tak jakby to wasze grunty były,za wasze pieniądze itp. Ogarnijcie się.

Na zachodzie jest tendencja do rozgradzania , a u nas odwrotnie.

No tak lepiej odrazu odgrodzic sie od tej calej holoty i dziadostwa.Wielkie brawa za wielki pomysl.Takie zeczy to tylko w grajewie

po co komu ogrodzenie wkoło bloku???? większość mieszkańców tego nie popiera!!!! jak ktoś chce mieć ogrodzony dom to niech go sobie wybuduje i ogrodzi a nie blok!!!!!ludzie ogarnijcie się :)

Aby zostać włścicilem gruntu trzeba go kupić.

swietny pomysl brawo dla pomyslodawcy teraz bedzie jak w 21 wieku a nie jak w PRL a jak komu pszeszkadza niech sie wyprowadzi a ludzie zaczna chodzic po chodnikach a nie po polu tylko czemu tak pozno to powinno byc zrobione 10 lat temu

A na ile samochodów ten parking? Pytam, bo budowa parkingu na ilość miejsc powyżej 10 wymaga uzyskania pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym, ale Wspólnota bloku nr 16 oczywiście o tym wie, prawda? Regulują to przepisy Ustawy Prawo Budowlane. Budowa parkingu powyżej 10 miejsc bez uzyskania pozwolenia na budowę jest samowolą budowlaną, którą należy ścigać.

glupota co za durnie

Do SASA GRAJEWIAKA I INNYCH .Jak nie popiera to niech chodzi na zebrania,a ja jestem za .Przeszkadza to komu niech sie tez odgrodzi.Co przejscie wzieli i zamkneli na skroty? ha ha.

Proponuje mur obronny bo cegły leżą już od pół roku petrz foto.

Przez ogrodzenie bede wam rzucał banany.

Co chcą chronić tym płotem? Trawnik którego nigdy nie mieli?

lokator, jesteś popie........., a ja rzeczywiście z 17-ki.

głupie komentarze....rzecz jasna co niektóre.Nasz teren ,nasze grunty i nasze pieniądze .W końcu będziemy mieli porządek pod własnymi blokami(16 i 17),a nie całe alternatywy spacerowały na skruty do domu ,owszem nie mam nic przeciwko jeśli odbywałby się ten spacer po chodniku ,ale jego w tym wydeptanym miejscu nie ma .Wiele razy odsiewana była trawa ,ale oczywiscie nie miała szans na to aby wytkńąć choćby kawałeczek noska gdyż odrazu jej go zdeptano Człowiek ma rozum ale nie potrafi go urzywać jak się nie ogrodzisz to i tak cię zdepczą .Przykład scieżki do tzw.sklepu filarki spółdzielnia już nie raz sadziła drzewka aby nie deptać trawnika ,teraz też posadziła
ciekawa jestem czy wkońcu pozytywnie zostanie zrozumiana aluzja zasadzonych krzewów.Oczywiście żal mi tych ,którzy nie sprzątają po swoich pupilach a na własny teren nie wejdą bo ogrodzony aby zostawić kupę ,czas nauczyć się sprzątać po sobie nawet świnia jest inteligentniejsza od co niektórych istot ludzkich bo potrzeby swoje załatwia tylko i wyłącznie w jednym miejscu.Rolnicy ,którzy to czytają przyznają mi rację .Sąsiedzi pobliskich bloków ścigać brudasów z 16 i 17 nie sprzątających po swoich pupilach , wkońcu będa to robić na waszym terenie macie do tego pełne prawo.

widze ze niektórzy jeszcze nie dorosli do normalnego zycia. pzeciez ogrodzenie takiego budynku i parkingu to nrmalne w duzych miastach. to jest dobre i zarazem bezpieczne rozwiiazanie. nie rozumiem tych glupich komentarzy.

"Ludzie ludziom zgotowali ten los" istne getto.
Widziałem takie osiedle w Toruniu, każdy blok ogrodzony. Całe osiedle poprzecinane ogrodzeniami. Koszmar.

Te ogrodzenie to zamach na teściów by nie podjeżdżali pod blok i nie nękali odwiedzinami.

"wspólnoto" to teraz budujcie sobie własny plac zabaw;D bo ten co tam jest to jest za pieniadze SMLW:D

A kiedy 12 bedą ogradzać?Też mi trawnik depczą i psy do piaskownicy wyprowadzają.Jakby tego mało to sobie parking robią na trawniku.

Jak sie ogrodzą będzie widać kto jest "elitą" w Grajdołku- tzw, te zza muru, grajewskie zółtki, chinole....

czytając te komentarze zastanawiam się co przez ludzi przemawia; zazdrość, zawiść czy głupota

do zadowolonej 17 i mieszkanki 16
Złośliwa kobieto! Tam trzeba kłaść chodniki, gdzie ludzie wydeptali ścieżkę. Widocznie chodnik był potrzebny w tym miejscu ,żeby ludzim ułatwić życie!Nikt nie pomyślał o tym, bo grajewianie to złosliwi i zawistni ludzie,żeby tylko zrobić jeden drugiemu na złość! A co ci szkodziło,że ktoś wracał do domu skrótami ,a nie na okrętkę.Ludzie trochę życzliwości!!!życzę zadowolenia z odgrodzenia!!!

moze jeszcze kajdany jna nogi nam pozakladacie i bedzie git!!!!!

do "aga" nikt nikomu nie robi na złość, nadeszła pora aby nasze dzieci też miały miejsce do zabawy, czyste miejsce, chyba rozumiesz co mam na myśli. Chodnik był potrzebny to dlaczego nikt go nie położył w tym miejscu? widocznie plan zagospodarowania jest inny tego terenu niż ci się wydaje. Jesteśmy wspólnotą mieszkaniową więc mamy pełne prawo do tego by ogrodzić się w przeciwieństwie do SMLW.

"aga'' lubisz skróty,to mam pomysł,mieszkam na parterze i może przez moje mieszkanie będziesz przechodziła,przecież" ludziom trzeba ułatwiać życie". Pozdrawiam .

A ja Wam powiem jedno.Jestem prawie pewien,że pewnego czasu dojdzie do tego,że wszyscy się poodgradzają i nie będzie którędy chodzić.Wtedy my wszyscy Grajewiacy z bloków będziemy tęsknili za tymi czasami, kiedy było mozna chodzić wszyskimi drogami.No ale my, podkreślam Grajewiacy już tak mamy.Moim zdaniem mieszkanie w bloku to mieszkanie w bloku,nie chcesz... to postaw sobie swoją prywatną posesję!!! Jednym słowem banda PEGERUsÓw.Dodam jeszcze,że potem ci odgrodzeni parkują pod blokami innych i to im pasuje,jest OK.Żenada,żal za d......... ściska.Pozdrawiam

nie no nie rozumiem kto pozwala na takie rzeczy, przecież to osiedle nie jest przystosowane do takiego odgradzania się, było budowane jak duże osiedle, wspólne, nie ma odpowiedniej ilości miejsc parkingowych czy odtępów pomiędzy budynkami, żeby ogrodzenie wstawiać; w końcu zobaczycie -sami bat na siebie kręcicie, dojdzie do jakiegoś paradoksu, że sąsiedzi nie pozwolą wam po ich "miedzy" przechodzić i dzieci będą musiały kilometr drogi dokładać żeby dojść do szkoły lub jeszcze gorzej pogotowie czy straż nie dojedzie, krzywda się stanie i będziecie wszystkie te płoty i bramy rozwalać!

Przy 12 na ich prywatbym terenie chodnik zrobili ,teraz moze dla tych ogradzających sie jakąs drobną opłate nalezało by sie pobierac za przejscie (oczywiście to żart).Uwazam jednak ,ze to chory pomysł,poogradzamy sie wszystcy i sami sobie utrudnimy zycie.Wlaściciele tych ogrodzonych nie powinni naruszac prywatnosci bloków nieogrodzonych i pewnie bedą z tego powodu niepotrzebne konflikty.W innych krajach ogradzają ale wybiegi dla psów ,wlasciciele po nich sprzątają bo inaczej sami by po tych gownach chodzili.

ludzie ogarnijcie się! o czym wy piszecie. przeciez ogrodzony bedzie tylko teren zielony, przejscia nikt nikomu nie zagrodzi. bedziecie dalej chodzic, ale nie po trawce tylko po chodniku. glupoty takie tu piszecie, ze jedyna odpowiedzia na to jest tylko smiech. a e-grajewo podrzucilo durny temat i informacje znieksztalcone jak na jakims pudelku. mam nadzieję, ze chociaz ta wypowiedz zostanie zamieszcza, bo poprzednia cenzura odrzucila...

jak komu nie odpowiada niech zmieni trase banda deb

A CO NATO WLAŚCICIEL miasto GRAJEWO .

totalna wiocha... proponuje trzy metrowy płot z drutu kolczastego , i pastuch elektryczny , no co , dobytek tez musi być chroniony

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.